Mężczyzna idealny

09 listopada 2017, czwartek

Mężczyzna idealny- spektakl w MCK

Organizator

Sollus Entertainment

Zuzanna Chałupniczak
zuzanna.chalupniczak@sollus.pl
tel: 512084308

Jeśli myślicie, że gwiazdy nie miewają problemów, a załamanie nerwowe to termin, który jest im obcy to słono się mylicie.
Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że ta pozornie zwyczajna klinika bardzo różni się od innych. Metody stosowane w klinice przez kierującego nią profesora są bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu, a jego najbliższa współpracowniczka doktor psychiatrii i biogenetyki jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości...

Na scenie wystąpią:

Dariusz Kordek
Andrzej Beja Zaborski
Marek Siudym
Maciej Damięcki
Krzysztof Ibisz
Artur Dziurman
Jacek Kawalec
Michał Milowicz
Ewa Lorska
Małgorzata Lewińska
Katarzyna Cichopek


Więcej informacji dotyczących wydarzenia oraz bilety można znaleźć na stronie:
https://tixer.pl/mezczyzna-idealny-1-katowice-2017-11-09-1730,509,10591.html 

 

INFORMACJE O ORGANIZATORZE:
Sollus Entertainment to producent wydarzeń teatralno-koncertowych, który od pięciu lat umożliwia widzom kontakt z rozrywką z najwyższej półki. Nasze wydarzenia odwiedziło do tej pory ponad 500 000 widzów. Na stałe współpracujemy z najlepszymi twórcami i wykonawcami w Polsce i za granicą. Nasza oferta to nie tylko gotowe wydarzenia teatralne, ale również unikalne wydarzenia koncertowe produkowane na zamówienie i oklaskiwane przez widzów na całym świecie. Aktualnie działamy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz USA.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka