Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne z dostawą dla Samotnych

17 kwietnia 2022, niedziela

277739682_3254680801429075_9015555241933892962_n.jpg

Organizator

ORGANIZATOR WYDARZENIA:
Fundacja Wolne Miejsce
https://wolnemiejsce.pl/wielkanoc/

PARTNER WYDARZENIA:
www.metropoliagzm.pl

WSPARCIE WYDARZENIA:
Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Dwa razy do roku, przed Wielkanocą i Bożym Narodzeniem oddajemy przestrzeń na wyjątkowe wydarzenia. To u nas trwają przygotowania do największej Wigilii i Śniadania Wielkanocnego, charytatywnych wydarzeń organizowanych przez Fundację Wolne Miejsce.

Wielkanoc dla samotnych z dowozem to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, którego celem jest dotarcie do osób samotnych i potrzebujących w dniu świątecznym z posiłkiem i upominkami. Wydarzenie organizowane jest w partnerstwie z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią pod nazwą: Metropolitalne Śniadanie Wielkanocne z dowozem dla Samotnych.

W wydarzeniu udział wezmą osoby samotne, potrzebujące lub na kwarantannie, przebywające w dniu świątecznym na terenie GZM.

Fundacja zaprasza również, jak co roku, do wypełnienia wolnego miejsca wolontaryjnego. "Pragnę zapewnić, że każda osoba, która czuje chęć uczynienia czegoś autentycznego i dobrego dla drugiego człowieka, odnajdzie się w naszym fundacyjnym gronie. Wiem o tym, bo każdy z wielkanocnych kierowców, zawożąc śniadania wielkanocne, wrócił z wiosennej akcji poruszony tym, jak wiele radości dawał wręczając każdą świąteczną paczkę." - zaprasza MIKOŁAJ RYKOWSKI, Prezes Fundacji Wolne Miejsce.

Zgłoszenia:
ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM!
www.wolnemiejsce.pl

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka