Mamaville Targi Katowice vol.2

12 września 2021, niedziela

199492824_3109031929324649_1812129605769571309_n.jpg

Organizator

organizacja@mamaville.pl
Więcej na www.targi.mamaville.pl

Mamaville, to największe wydarzenie skierowane do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa, organizowane już ponad 7 lat w 7 polskich miastach.

Jednego dnia w jednym miejscu będziecie mieli okazje spotkać oryginalnych wystawców, polskie marki dla mam i dzieci.

Mini miasto Mamaville, to także dzień pełen atrakcji, zajęć dla dzieci  i wykładów dla rodziców.

Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a targi Mamaville to idea, która Wam przybliży tę nową, ekscytującą przygodę życia.
Targi Mamaville to przede wszystkim:

 • Więcej, ponad 100 wystawców znanych marek, w większości polskich producentów. Zapewnimy Wam największy wybór produktów dla kobiet w ciąży, mam i dzieci.
 • Więcej premierowych, wschodzących firm, które zaprezentują swoje produkty po raz pierwszy na polu targowym.
 • Najnowsze kolekcje i linie przygotowane przez projektantów specjalnie na targi Mamaville. Asortyment najczęściej niedostępny w ogólnej sprzedaży.
 • Bezpłatna edukacja dla całej rodziny.
 • STREFA ZAKUPÓW
  U wystawców znanych oraz premierowych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.
  Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
  Lista wystawców - sierpień 2021 >> www.targi.mamaville.pl
 • STREFA EDUKACYJNO - ROZRYWKOWO - WARSZTATOWA
  Edukacja dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Zajęcia i warsztaty dla dzieci, gdzie wspierając lokalne miejsca prezentujemy najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.
  Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona‼️
 • WYKŁADY DLA RODZICÓW
  Jak zawsze zapraszamy lokalne miejsca, aby umiliły Wam czas oraz zaprezentowały najciekawsze, najfajniejsze i najnowsze zabawy 
 • STREFA CHILLOUT & POKÓJ DLA MAMY I DZIECKA
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka