Mamaville | Katowice

16 października 2022, niedziela

targi_katow_fb.jpg

Spotkajmy się w Mamaville – miasteczku dla przyszłych mam i młodych rodzin!
Targi, warsztaty i zajęcia, także dla dzieci, już 16.10.2022 w MCK w Katowicach.

Mamaville to największe w Polsce targi dla kobiet w ciąży, świeżo upieczonych rodziców i rodzin z dziećmi. Swą ofertę, w tym kolekcje przygotowane wyłącznie na to wydarzenie – zaprezentuje ok. 80 wystawców. Równolegle potrwają niezliczone warsztaty oraz wykłady dla rodziców. Na dzieci czekać będą z kolei zajęcia kreatywne, gry i zabawy w fantastycznej strefie rekreacji.

Cały dzień pełen wrażeń

Na Targach przygotowaliśmy przestrzeń do spotkań z ekspertami to Strefa Edukacyjna Mamaville, gdzie obok wykładów dla rodziców odbywać się będą warsztaty i zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Specjalnie z myślą o najmłodszych powstanie Strefa Atrakcji – z klockami, dmuchańcami, animacjami, zabawami kreatywnymi i mnóstwem innych rozrywek. Na chwilę odpocząć od ferii wrażeń pozwoli Strefa Chillout, ze specjalnym miejscem, także dla mamy z dzieckiem.

A wszystko to w sąsiedztwie barwnej, inspirującej, ekscytującej Strefy Zakupów. Tej jesieni swe stoiska otworzy tu ponad 80 znanych marek – przede wszystkim polskich producentów m.in. ubrań, zabawek, wózków i fotelików, najrozmaitszych akcesoriów i dodatków do wnętrz. Nie zabraknie również wydawców książek ani dostawców różnorodnych usług dla rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

Warto uważnie się tu rozglądać, gdyż wystawcy przygotowali mnóstwo premier. Znani i cenieni przedsiębiorcy przedstawią swe najnowsze kolekcje oraz linie przygotowane przez projektantów specjalnie z myślą o Mamaville. Poznamy więc nowe, wschodzące marki, które właśnie pod parasolem Mamaville po raz pierwszy zaprezentują swoje produkty – wizyta na targach jest, więc doskonałą okazją, by sięgnąć po asortyment niedostępny w ogólnej sprzedaży.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka