London Community Gospel Choir + Ewa Bem + Andrzej Piaseczny | Koncert Gwiazdkowy

29 grudnia 2022, czwartek

GREAT-SHOT-low-res_2022-02-09-171602_tqdd.jpg

Organizator

PTWP Event Center

Specjalny Koncert Gwiazdkowy słynnego londyńskiego chóru London Community Gospel z gościnnym udziałem polskich solistów: Ewy Bem i Andrzeja Piasecznego

Najpiękniejsze i charyzmatyczne głosy z Wielkiej Brytanii na jedynym na Śląsku koncercie świątecznym. Londyński chór o międzynarodowej sławie nagrywał m.in. z Justinem Timberlake’em, Madonną, McCartneyem, Eltonem Johnem czy Kylie Minogue. Brytyjski dziennik „The Guardian” nazwał go kontrowersyjnym, energicznym, inspirującym i pełnym ducha, bo nikt tak jak oni, nie łączy odważnie gospel z wieloma gatunkami muzyki, w tym popem, soulem, jazzem, R&B i muzyką klasyczną. Londyńczycy zapełniają bez trudu wszelkie sale koncertowe, występowali m.in. na słynnym stadionie Wembley czy kultowym festiwalu Glastonbury. 

Na zaproszenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego artyści nie tylko dadzą świąteczny koncert 29 grudnia, ale dodatkowo połączą swoje głosy z wyjątkową dwójką wokalistów z Polski. Na scenie pojawi się Ewa Bem – Pierwsza Dama Polskiego Jazzu - oraz nagradzany wszelkimi nagrodami muzycznymi Andrzej Piaseczny. 

Artyści wspólnie będą koncertować w grudniu tylko dwukrotnie, pojawiając się w Katowicach (29 grudnia br.) i Poznaniu (31 grudnia, Sala Ziemi). Bilety są już w sprzedaży – to może być jeden z najpiękniejszych prezentów pod choinkę w tym roku. Magia świąt, najbardziej znane bożonarodzeniowe utwory i najwyższy wokalny poziom wykonania. Do zobaczenia na koncercie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

ARTYŚCI
London Community Gospel Choir
Ewa Bem
Andrzej Piaseczny

PATRONAT MEDIALNY KONCERTU
„Gazeta Wyborcza” Katowice
Polskie Radio Katowice
Portal wKatowica.eu
Portal Well.pl

PARTNERZY KONCERTU
AGIS
Impel Cleaning
Impel Security
Tetrafox
Djak - Profesjonalna Technika Estradowa

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka