Konferencja „Obudź się” - jak zadbać o swoje zdrowie, aby żyć dłużej? 

21 stycznia 2023, sobota

obudz sie grafika 2.jpg

Organizator

Heksagon Sp. z o.o.
Event manager, Anita Zajusz–Prowda 
e-mail: anita.prowda@heksagongroup.pl 
tel. 792-061-207

Konferencja „Obudź się” - jak zadbać o swoje zdrowie, aby żyć dłużej?
Można powiedzieć, że wszyscy chcemy żyć długo i szczęśliwie… Czyli jak? Każdy z nas ma marzenia i plany, które pragnie zrealizować w ciągu swojego życia, ale zapominamy o dwóch kwestiach. Po pierwsze – musimy mieć energię, aby do nich dążyć. Po drugie – nie żyjemy wiecznie. Wszyscy mamy ograniczony czas do wykorzystania. Jednak, jeśli holistycznie o siebie zadbamy, możemy znacząco wydłużyć swój wiek i cieszyć się witalnością. Tylko jak to osiągnąć w praktyce? 

Właśnie o tym opowiedzą lekarze, psychologowie, dietetycy, trenerzy i eksperci już w sobotę, 21 stycznia. Zapraszamy Państwa na kolejną edycję Konferencji „Obudź się”, która dotyka na co dzień zapomnianego tematu, a jednak będącego fundamentem naszego szczęścia – zdrowia. Tym razem wydarzenie jest w pełni transmitowane online – jednak niewielka część osób będzie mieć możliwość, aby zasiąść na widowni i wcielić się w rolę publiczności w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. 

Agenda wydarzenia, tematy prelekcji oraz bilety dostępne są na stronie www.

Na scenie prelekcje wygłoszą: Fryderyk Karzełek, Riya Sokół, Krzysztof Majdyło, Joanna Frąckiewicz, Magdalena Daniłoś, Anna Krachało, Weronika Bronowicka. 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka