Kobieca trasa treningowa PUMA #DoYou

31 sierpnia 2019, sobota

Kobieca trasa treningowa PUMA #DoYou

Organizator

PUMA Poland

Kobieca trasa treningowa PUMA #DoYou odbędzie się 31 sierpnia 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Trzy treningi, trzy kolory i trzy różne emocje - a to wszystko w jednym miejscu w rytm muzyki w formie Silent Disco! Takie połączenie z pewnością mocno pobudzi wszystkie zmysły i doda Ci pozytywnej energii. Wchodzisz w to? #DOYOU?

W ciągu dnia odbędą się dwie sesje treningowe - poranna od godziny 9:00 i popołudniowa startująca o 14:00. Każda sesja to trzy treningi 30-minutowe - w oddzielnych strefach i z unikalnym charakterem. Dzięki temu wykonasz 1,5h trening z trzema trenerkami, uwolnisz endorfiny i spalisz setki kalorii. Załóż słuchawki i poczuj ten power!

Treningi poprowadzą:

Marta Hennig Codziennie Fit – WAKE UP ZONE
Trening WAKE UP to seria energetyzujących ćwiczeń, dzięki którym będziesz gotowa, aby lepiej rozpocząć swój dzień! 🌞 🌞

Siostry ADIHD – HAVE FUN ZONE
Zadbaj nie tylko o swoje ciało, ale również o samopoczucie! Po treningu HAVE FUN na trampolinach poczujesz nagły wzrost endorfin w organizmie. 🔥 🔥

Karolina Brzuszczyńska Way of Blonde – STRESS-FREE ZONE
Wspólnie z nami pozbądź się stresu! Trening STRESS-FREE z elementami sztuk walki pomoże Ci wyładować emocje. ⚡⚡

To nie koniec! Wspólnie z Martes Sport, partnerem wydarzenia, przygotowaliśmy dla Was specjalną strefę MARTES SPORT ZONE. Biorąc udział w wyzwaniach możesz zgarnąć kupony rabatowe do sklepów tej sieci na kolekcję PUMA.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka