III Śląskie Targi Ślubne

19 listopada 2017, niedziela


Organizator

Biuro Targów Ślubnych
ul. 1 Maja 9/1A
40-224 Katowice

Andrzej Gontarz
tel.  603 191 668
e-mail: info@targislubne.pl

Zapraszamy do udziału w najpopularniejszym wydarzeniu dla narzeczonych- III Śląskich Targach Ślubnych!

Targi Ślubne to jedyna tak popularna i prestiżowa impreza skupiająca całą branżę ślubno-weselną. Już od 20 lat, gromadzimy dla Was pod jednym dachem blisko 200 wystawców oferujących różnorodne produkty i usługi niezbędne do organizacji najważniejszego dnia w życiu – Waszego wyjątkowego ślubu i wesela.

Zapewnimy Wam ogromną dawkę inspiracji! U nas poznacie najnowsze trendy i nowinki, które na miejscu skonsultujecie ze specjalistami. Wśród stoisk znajdziecie najnowsze modele sukien ślubnych, idealnie skrojone garnitury oraz najmodniejsze obrączki. Nie zabraknie również oferty firm foto-video, dekoratorskich i florystycznych. Przyszłym Młodym Parom zaprezentują się także cukiernie i sale weselne, agencje barmańskie oraz wielu innych przedstawicieli branży. Ponadto, na stoiskach będą czekały specjalne oferty targowe i atrakcyjne rabaty, przygotowane przez większość wystawców z myślą o naszej imprezie.

Dodatkowym punktem programu będzie starannie przygotowany program sceniczny. Ciekawe warsztaty i prelekcje prowadzone przez profesjonalistów, pokazy najpopularniejszych trendów mody ślubnej, prezentacje zespołów muzycznych, show barmańskie i konkursy z cennymi nagrodami dla przyszłych nowożeńców, to tylko część niezwykłych atrakcji dopełniających imprezę. Przed ślubem obecność obowiązkowa! :)

Nie przegapcie szansy na zorganizowanie wymarzonego ślubu i wesela!
Czekamy na Was 19 listopada na III Śląskich Targach Ślubnych.

 

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka