IEM Katowice 2020 - Masters Championship

28 lutego 2020, piątek - 01 marca 2020, niedziela

8vkomx11orxr10j4_r2_940.jpg

Tegoroczna edycja Intel Extreme Masters Katowice odbędzie się bez udziału publiczności. Poniżej zamieszczamy oświadczenie organizatora wydarzenia ESL Polska.

„O godzinie 19:45 Śląski Urząd Wojewódzki poinformował nas, że zgoda na organizację imprezy masowej dla IEM Katowice została cofnięta. Do tej pory mieliśmy prawnie wiążącą decyzję, która pozwalała nam zorganizować wydarzenie i która była wielokrotnie potwierdzana w ciągu ostatnich kilku dni. Ostatnią decyzję potwierdzono kilka godzin temu. Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek wydał decyzję o cofnięciu zgody na organizację przez ESL imprezy masowej w Katowicach. W związku z tą decyzją Intel Extreme Masters Katowice 2020 odbędzie się bez udziału publiczności. Decyzja dotyczy zarówno rozgrywek w Spodku, jak i IEM EXPO w Międzynarodowym Centrum Kongresowym”

ESL szanuje decyzję władz lokalnych i obecnie pracuje nad dotarciem do wszystkich posiadaczy biletów, gości i mediów. Środki poniesione na zakup biletów zostaną zwrócone w całości. Turniej zostanie przeprowadzony i wyemitowany zgodnie z planem, ale bez udziału publiczności. Bardzo nam przykro z uwagi na fanów i graczy.”

Źródło: https://bit.ly/2PrDdO8  

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka