GoGreen

15 listopada 2019, piątek

go green mock

Organizator

Organizator

Grupa PTWP
Plac Sławika i Antalla 1,
40-163 Katowice
tel. +48 32 209 13 03

Współpraca komercyjna:
Tomasz Szurawski
Tel. 508 000 347
tomasz.szurawski@ptwp.pl  

Tomasz Ruszkowski
tel. 502 388 222
tomasz.ruszkowski@ptwp.pl  

Kontakt i współpraca merytoryczna:
Małgorzata Burzec-Lewandowska
malgorzata.burzec@ptwp.pl  

Robert Posytek
robert.posytek@ptwp.pl   
telefon: 795 517 900

GoGreen to pierwsze w Polsce wydarzenie w całości poświęcone prezentowaniu i promowaniu rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii w budownictwie. Pokażemy i podpowiemy, jak tworzyć budynki funkcjonujące w oparciu o OZE.

Na rynku budowlanym trwa prawdziwa rewolucja. Nowe technologie pozwalają coraz szybciej realizować inwestycje, optymalizować koszty eksploatacji budynków oraz poprawiają komfort życia ich użytkowników. Wyścig na innowacje to nie chwilowa moda, ale rozwiązanie wielu problemów technicznych, środowiskowych oraz społeczno-ekonomicznych mających wpływ na budownictwo. Branża potrzebuje szerokiej dyskusji, wiedzy i wymiany doświadczeń.

Technologie, które pomagają zwiększyć efektywność energetyczną, nowoczesne systemy grzewcze, pompy ciepła, termomodernizacja, inteligentne systemy zarządzania budynkiem, energetyka prosumencka, energooszczędny sprzęt i oświetlenie, walka ze smogiem – m.in. o tym będziemy rozmawiać w gronie znakomitych ekspertów, szefów firm budowlanych i inwestorów, banków, architektów, władz centralnych i samorządowych oraz producentów i dystrybutorów nowatorskich rozwiązań dla budownictwa przyszłości.

Konferencja GoGreen odbędzie się w ramach wydarzenia 4Buildings - nowego wydarzenia branży budowlanej w Polsce i czterech niezależnych konferencji o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku:

GoGreen – wszystko o odnawialnych źródłach energii;

NoWaste – wszystko o zrównoważonym budownictwie;

InTech – wszystko o nowych technologiach;

BeSmart – wszystko o inteligentnych rozwiązaniach w budynkach.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka