Giełda Minerałów, skamieniałości i biżuterii

18 grudnia 2021, sobota - 19 grudnia 2021, niedziela

1200 X 700.jpg

Organizator

RAPTOR Rafał Buczak
ul. Ignacego Daszyńskiego 325,
44-151, Gliwice

Każdy, kto podziwia wyjątkową biżuterię, niezwykłych jubilerów
i cuda natury, jakim są minerały i skamieniałości, nie przejdzie obojętnie obok INTERSTONE. Artyści, kolekcjonerzy, rzemieślnicy i rękodzielnicy w jednym miejscu!

Podczas świątecznej edycji czekać będzie ponad 400 metrów wystawy. To niezwykła okazja do nabycia wyjątkowych i niepowtarzalnych prezentów pod choinkę!

INTERSTONE to jedyne takie wydarzenie, gdzie zobaczysz najpiękniejszą biżuterię i wyjątkowe ozdoby od dziesiątek. To, co ich wyróżnia to wyjątkowość i oryginalność - nie spotkasz tego w sieciówce. Najnowsze trendy i autorskie wykonanie rzemieślników sprawiają, że nie sposób oderwać wzrok. Wystawcy zadbają o to, aby asortyment zachwycił każdego odwiedzającego.

Wśród stoik będzie okazja zobaczyć niezwykłą biżuterię ale także minerały z całego świata, kamienie szlachetne, bursztyny, skamieniałości sprzed milionów lat, meteoryty oraz wyroby jubilerskie i rękodzieło.

Jednak to nie tylko giełda i wystawa. To także niesamowita okazja do nauki poprzez zabawę! Daj się zaprosić na najciekawszą lekcję i poznaj niesamowity świat poprzez piękno minerałów i skamieniałości. Pozwól się zachwycić i odkrywaj.

Wystawcy z całego kraju i z zagranicy zadbają o zapierające dech w piersiach wystawy i stoiska!

#INTERSTONE to wydarzenie dla każdego - wystawcy zadbają o to, aby
zaskoczyć nawet najbardziej wymagających gości. Zarezerwuj termin w kalendarzu! Zobacz niesamowite minerały, kamienie szlachetne, bursztyny, biżuterię, wyroby jubilerskie, rękodzieło, skamieniałości, meteoryty i wiele więcej!

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka