Food Show

16 marca 2017, czwartek - 18 marca 2017, sobota

fs_obrazek_do_posta.jpg

Organizator

Grupa PTWP 

Unikalne wydarzenie biznesowe i kulinarne branży spożywczo-gastronomicznej w nowatorskiej formule.

Spotkania profesjonalistów i pasjonatów. 

Czym jest Food Show?

Food Show to odpowiedź na zmianę, która na przestrzeni ostatnich lat dokonała się w Polsce. Postawiła ona w centrum zainteresowań milionów osób zdrowe odżywianie, przyjemność gotowania, jedzenia i cieszenia się różnorodnymi smakami naturalnych produktów spożywczych. Wyrazem tej popularności są programy kulinarne, których kolejne edycje zyskują wielomilionową widownię.

Zupełnie nowa koncepcja wydarzenia Food Show, które w dynamicznej formule pozwoli połączyć wiedzę i doświadczenie profesjonalistów z miłością do gotowania i pasją tysięcy wielbicieli dobrej kuchni.

Uczestnikami kongresu będą liderzy opinii, których działalność związana jest z branżą spożywczą, gastronomiczną i kulinarną: kucharze, dietetycy, producenci żywności, analitycy, restauratorzy, dostawcy, sieci handlowe, otoczenie biznesu.

Food Show to znacznie więcej niż branżowa konferencja o przemyśle spożywczym i gastronomicznym, to także gotowanie na żywo ze znanymi kucharzami, targ produktów regionalnych, festiwal filmów o tematyce kulinarnej, degustacje i warsztaty winiarskie, spotkanie blogerów kulinarnych, targ śniadaniowy, warsztaty z mistrzami fotografii kulinarnej, degustacje, konkursy, wymiana przepisów, warsztaty gotowania dla dzieci i wiele innych. 

Zapraszamy na profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/FoodShowPL/?fref=ts

A także na stronę internetową wydarzenia:

www.foodshow.pl

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka