Festiwal SEO 2018 Katowice

11 maja 2018, piątek

Festiwal SEO MCK 2018

Organizator

Silesia SEM
ul. Bogucicka 3
Katowice 40-287
kontakt@silesiasem.pl 

Zapraszamy do Międzynarodowego Centrum Kongresowego na Festiwal SEO, który odbędzie się 11 maja 2018 roku. To najważniejsze i największe spotkanie w branży SEO, gdzie pokazane są interesujące studia przypadków study, wymieniane nowości w marketingu wyszukiwarek oraz można tu spotkać kilkaset osób, które także interesują się tym tematem.

To już szósta edycja Festiwalu SEO, która odbędzie się w nowym kompleksie kongresowym w bezpośrednim sąsiedztwie katowickiego Spodka. Każdego roku setki osób odwiedzają Festiwal SEO, a w tym obiekcie będzie można usłyszeć i zobaczyć program w komfortowych salach.

W poprzednich latach gościliśmy kilkudziesięciu doświadczonych specjalistów, którzy podzielili się swoją wiedzą i wartościowymi przykładami. W tym roku także wysłuchamy kilkunastu praktyków, a jak zawsze, wielu z nich przed publicznością w Katowicach wystąpi po raz pierwszy.

Zaproszeni goście

CHRISTOPH C. CEMPER
Christoph C. Cemper rozpoczął karierę w online marketingu 2003 roku oferując usługi SEO i link buildingu. W poszukiwaniu dobrego i solidnego oprogramowania rozwinął swoje pierwsze wewnętrzne narzędzia w 2006. To był początek LinkResearchTools (LRT), który ujrzał światło dzienne jako usługa SaaS w 2009 oferująca cztery narzędzia. Obecnie LRT to 26 różnych narzędzi, które pozwalają dostosować się zmian w Google. Kolejną usługę Link Detox uruchomił po tym, gdy Google wypuściło Pingwina. Pomaga znaleźć linki, które w oczach Google są „problemowe”. Christoph piszę i mówi na temat jakości linków od wielu lat. Swoją wiedzą podzieli się na Festiwalu SEO (prezentacja będzie w języku angielskim).


FRANCOIS GOUBE
Francois Goube stworzył kilka europejskich przedsiębiorstw w branży internetowej. Obecnie jest CEO w OnCrawl.com oraz CEO w Propulseo. OnCrawl to narzędzie do Data Miningu z w budowanym crawlerem SEO oraz analizatorem logów. Propulseo to francuska agencja SEO. Jest także przewodniczącym francuskiego stowarzyszenia SEO Camp, które każdego roku organizuje najważniejszą we Francji konferencję SEO (prezentacja będzie w języku angielskim).
 

MATEUSZ MICHALIK
Mateusz Michalik jest współzałożycielem niemieckiej agencji Claneo, zajmującej się SEO, SEM i content marketingiem. Dzięki swojemu doświadczeniu doradza start-up’om, MŚP i korporacjom w zakresie strategicznej i technicznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Mateusz regularnie występuje na konferencjach w Niemczech i Europie. Przed założeniem Claneo był konsultantem w Performics gdzie przez wiele lat zarządzał międzynarodowym zespołem realizującym projekty w 14 językach na 20 różnych rynkach. Przybliży nam, jak wygląda praca na niemieckim rynku, jakie są wyzwania i możliwości w tworzeniu linków i optymalizowaniu dużych projektów (prezentacja będzie w języku angielskim).
 

SEBASTIAN MIODUSZEWSKI
Z branżą SEM/SEO związany od ponad 11 lat. Od 6 lat odpowiedzialny za budowę i realizację strategii SEO dla serwisu Pracuj.pl. Jego doświadczenie jest nakierowane na działania SEO stanowiące odpowiedź na potrzeby użytkowników. Jego mottem są słowa Izaaka Newtona „Standing on the Shoulder of Giants” które rozumie jako codzienne angażowanie do swoich działań nowoczesnych technologii i bazowanie na wiedzy i doświadczeniu wielu współpracowników. Na co dzień współpracując z zespołem Product Development liczącym ponad 100 osób nauczył się rozumieć potrzeby użytkowników i punkt widzenia specjalistów.
 

ADRIAN OLSZEWSKI
Lider zespołu SEO w Ceneo.pl. Z Ceneo związany od 4 lat, doświadczenie w SEO zdobywa od ponad 7 lat. Zawodowo oprócz SEO zajmuję się analityką internetową dla e-commerce.
 

MACIEJ MATOWICKI
Doświadczenie w branży SEO zdobywa od 2009 roku biorąc udział w projektach zarówno in-house jak i w agencji, również na rynkach zagranicznych. Zwolennik pracy z dużymi serwisami, pasjonat technicznego SEO, danych i automatyzacji. W PromoTrafficodpowiada za dział SEO, nastawiony na pomoc ambitnym firmom w rozwijaniu ich biznesów w Internecie poprzez skuteczną komunikację marketingową.
 

JAKUB LISIECKI
Od 3 lat Koordynator działu On-site SEO. Już od niemal 5 lat łączy pasję do programowania z marketingiem w firmie EACTIVE #wiemyjak. W swojej pracy poświęca się głównie rozwijaniu oraz podnoszeniu jakości usługi pozycjonowania oferowanej przez firmę, pozycjonowaniu strony eactive.pl, zarządzaniu zespołem oraz zgłębianiu technicznych zagadnień związanych z SEO.
 

TOMASZ WIELICZKO
Tomasz Wieliczko właściciel Xann Marketing. Specjalizuje się w obsłudze średnich i dużych sklepów eCommerce. Od 2003 roku zajmuje się dziedziną SEO/SEM oraz marketingu internetowego z licznymi sukcesami w tej branży.
 

PAWEŁ PAWLUK
Entuzjasta i specjalista Technicznego SEO w Sales Tube. W wolnym czasie uwielbia podróżować i zwiedzać odległe i niepoznane zakątki Europy. Prywatnie fan stołecznej drużyny piłkarskiej. Dzień zaczyna od filiżanki kawy i nie wyobraża sobie świata bez gry w Deluxe Ski Jump 2.1.
 

MICHAŁ MAGDZIARZ
W branży SEO jest ponad 13 lat, od początku na rynku brytyjskim. Pracował dla największych brytyjskich i światowych korporacji jak Primelocation, OnTheMarket, Trinity Mirror czy Ticketmaster. Michał jest współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym w DeepCrawl oraz współzałożył brytyjską agencję interaktywną Semetrical.
 
 

ŁUKASZ ŻELEZNY
Łukasz Żelezny należy do TOP10 influencerów na rynku brytyjskim, jest jurorem w UK Search Awards or European Search Awards, pracuje jako dyrektor organicznej konwersji w ZPG. Kierując swoim zespołem jest odpowiedzialny z widoczność, konwersje,, ruch i zaangażowanie w uSwitch.com, Zoopla.co.uk oraz PrimeLocation. Łukasz poświęca dużo czasu aby być na bieżąco ze zmianami w technologii i marketingu online. Każdego roku uczestniczy w 10 do 20 konferencjach jako speaker na świecie. Należą do nich m.in. ClickZ Shanghai China, ClickZ Jakarta Indonesia, SiMGA Malta, SES London, Marketing Festival w Brnie, Brighton SEO, UnGagged London. Z sentymentem także odwiedza Śląsk skąd pochodzi.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka