Festiwal Hair & Beauty

21 listopada 2020, sobota - 22 listopada 2020, niedziela

Hair & Beauty Festival 2020 MCK

Organizator

WATS SP. z o.o.

ul. Obrzeżna Północna 15C
41-400 Mysłowice

Z ogromną przykrością informujemy, iż w związku z ogłoszoną przez WHO światową pandemią koronawirusa SARS-Cov-2, zaplanowany na 21-22 listopada 2020 roku Festiwal Hair & Beauty nie odbędzie się w pierwotnie zakładanym terminie.

Zanim nastąpiła przymusowa izolacja, Targi zdążyły przygotować nowy layout wizualizacji i strategii komunikacji, nowe logo oraz nazwę łączącą strefę fryzjerską z kosmetyczną, wizażową i paznokciową. 

Wszystko będzie nowe, spójne i ponadczasowe... będzie już w listopadzie 2021 roku.

Organizatorzy Festiwalu, po wielotygodniowych analizach szans i zagrożeń, konsultacjach branżowych, obserwacji sytuacji epidemiologicznej, zasięganiu opinii Instytucji Sanitarnych a w szczególności rozmowach z Wystawcami i uczestnikami, podjęli trudną lecz rozsądną decyzję o rezygnacji z tegorocznych targów.

Będzie nam wszystkim brakowało tego niezwykłego wydarzenia, lecz rozumiemy decyzję i solidaryzujemy się z organizatorami - firmą Wats i Subtil Polska. Nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie stawiamy ponad wszystkim.

Już teraz zapowiadamy kontynuację dobrej tradycji targowej na Śląsku, gdzie zjeżdżają profesjonaliści z całego kraju. Targi Hair & Beauty 2021 będą niezapomnianym wydarzeniem branżowy.

Zapraszamy na nową stronę internetową www.festiwalhb.pl

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka