Energy Days

02 października 2024, środa - 03 października 2024, czwartek

ENERGY-DAYS_banery_mck_1200x658_2.png

Informacje organizacyjne

Więcej informacji na stronie www.energydays.pl.

Organizator

Grupa PTWP SA
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
telefon: + 48 32 209 13 03

Współpraca komercyjna
Joanna Grabowska
dyrektor ds. klientów strategicznych Grupy PTWP
e-mail: joanna.grabowska@ptwp.pl

Informacje organizacyjne
Ewa Matera-Radek
e-mail: ewa.matera@ptwp.pl

Takiego eventu w Polsce jeszcze nie było. Dwudniowe wydarzenie konferencyjno-targowe Energy Days, które po raz pierwszy odbędzie się w terminie 2-3 października 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, będzie największą krajową przestrzenią do dyskusji o sektorze energii, ale także świetną okazją do zaprezentowania swoich produktów i usług.

W prestiżowym gronie ekspertów, naukowców, przedsiębiorców z różnych gałęzi sektora energii, prezesów spółek energetycznych, regulatorów, samorządowców i polityków poruszone zostaną najistotniejsze tematy.

Będziemy dyskutować między innymi o rynku energii, cenach i konkurencyjności, bezpieczeństwie energetycznym kraju, sektorze fotowoltaiki – inwestorach, prosumentach i infrastrukturze, rozwoju energetyki wiatrowej na lądzie i morzu oraz perspektywach rysujących się przed energetyką atomową.

Ważną częścią Energy Days 2024 będą także targi EXPO, na których będziecie Państwo mogli zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiemu gronu przedstawicieli branży energetycznej.

 

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka