ElektroKlub VI

14 grudnia 2019, sobota

Elektroklub VI w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w  Katowicach

Organizator

More Music Agency
ul. Wojewódzka 26a/5
40-026 Katowice
http://www.moremusicagency.pl/ 

ElektroKlub VI - świąteczna edycja cyklu!

Henrik Schwarz live
HVOB live (clubset)
Rodriguez Jr live
Brina Knauss
Glasse (Lukasz Glasser)
Mr. Lex

Bilety w cenie 60 PLN już w sprzedaży!
➡️ https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/elektroklub/?partner=moremusicagency 
➡️ https://goingapp.pl/evt/2164444/elektroklub-vi-swiateczna-edycja-cyklu 
➡️ https://www.ticketmaster.pl/artist/elektroklub-bilety/992720 
➡️ https://empikbilety.pl/wydarzenie/elektroklub-vi-swiateczna-edycja-cyklu/grudzien-2019  

Energetyczny cykl powraca! Świąteczna edycja ElektroKlubu odbędzie się już 14 grudnia 2019 roku. To będzie międzynarodowe spotkanie z najwyższej jakości muzyką elektroniczną. W katowickim MCK zaprezentuje się barwna konstelacja intrygujących artystów ze styku techno i house. Zapowiada się długa noc pełna głębokich wrażeń i wielogodzinnego tańca!

Główną gwiazdą szóstej odsłony cyklu będzie Henrik Schwarz. To artysta światowego formatu, równie dobrze odnajdujący się w salach koncertowych, co na wielkich imprezach techno. Umiejętnie łączy muzykę elektroniczną, klasyczną i jazzową. Zaczynał jako DJ, ale jego prawdziwym powołaniem okazały się występy na żywo z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Henrik Schwarz to bardzo płodny artysta, opublikował ponad 100 wydawnictw. Jest także autorem wtyczki „Schwarzonator”, cenionej przez tysiące użytkowników programu Ableton. Produkował oficjalne remiksy dla m.in. Coldplay, Foals i Mary J. Blige. Podczas ElektroKlub VI artysta wystąpi z wyjątkowym liveactem, z którego Henrik Schwarz słynie.

Nieco bardziej popowe, ale równie jakościowe wibracje zapewni austriacki duet HVOB. Wokalistka Anne Müller oraz producent Paul Wallner słyną z rozmarzonych piosenek, łączących techno z electro popem. W marcu tego roku duet wrócił z czwartym albumem w dorobku. Bywalcy Tauron Nowa Muzyka Katowice z pewnością pamiętają wspaniały, poranny występ HVOB na Secret Stage minionego czerwca. W MCK szykujemy się na równie emocjonujący dalszy ciąg tej podróży.

Fascynujący występ na żywo zaprezentuje także Rodriguez Jr. Francuski artysta prezentuje autorskie brzmienie, zainspirowane „migoczącą, kontemplacyjną elektroniką, deep techno i eksperymentalnym popem”. Solowe produkcje artysty ukazywały się nakładem takich wytwórni, jak Mobilee, Boxer, Mothership i Anjunadeep. Do jego nagrań co weekend tańczą tysiące klubowiczów na całym świecie. Nie inaczej będzie w Katowicach.

W ciągu zaledwie 7 lat pochodząca ze Słowenii Brina Knauss zyskała światowy rozgłos i szacunek. Tak wpływowe postacie, jak Damian Lazarus i Luciano należą do jej oddanych fanów. Brina zdobyła klasyczne wykształcenie muzyczne i ma wyjątkowo wyrafinowane ucho. Dla kariery didżejki porzuciła pracę modelki, a jej dynamiczne miksowanie, pozytywne podejście i pracowitość zaniosły ją na szczyty sceny.

Program dopełnią dwaj polscy didżeje. Obaj są doskonale znani katowickiej publiczności. Glasse to niezawodny mistrz rozgrzewek i długich dystansów. Słynie z doskonale zmiksowanych setów i mrocznej stylistyki. Mr Lex reprezentuje kolektyw Beats Friendly i prowadzi autorską audycję w radiu Czwórka. Stara się zawsze kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.

ElektroKlub to cykl energetycznych imprez organizowanych przez More Music Agency w nieoczywistych lokalizacjach w całej Polsce. Nazwa nieprzypadkowo odwołuje się do nieistniejącego już katowickiego klubu Elektro, jednego z najważniejszych miejsc na Śląsku dla fanów świeżych brzmień. Gośćmi poprzednich edycji ElektroKlubu byli m.in. Superpitcher, Shed, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt, Juan Atkins i wiele innych gwiazd. Szósta edycja imprezy odbywa się w nowoczesnej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice stoi tam główna scena. To sala o doskonałych warunkach akustycznych, dzięki czemu można osiągnąć pełnię wrażeń dźwiękowych i wizualnych.

🚀XYZ🚀

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka