CYBERSEC FORUM/EXPO 2023

21 czerwca 2023, środa - 22 czerwca 2023, czwartek

MCK23_2-2.jpg

Organizator

European Cybersecurity Forum – CYBERSEC

Instytut Kościuszki
Telefon - +48 12 632 97 24
office@ik.org.pl 

https://cybersecforum.eu/   

CYBERSEC FORUM/EXPO 2023 to kluczowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dotyczące cyberbezpieczeństwa w Europie. Od 2015 roku CYBERSEC zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. CYBERSEC to nie tylko FORUM – to również jedna z największych przestrzeni EXPO, która stwarza możliwość do rozwijania kontaktów biznesowych kluczowym przedsiębiorcom z Polski i całego świata, a także jest szansą na zaprezentowanie swoich innowacyjnych produktów ich usług.

Zarejestruj się kupując bilet PRESALE 40% taniej od ceny ostatecznej!
https://cybersecforum.eu/#buy-ticket 

17. edycja CYBERSEC FORUM/EXPO odbędzie się pod hasłem przewodnim PARTNERSHIPS FOR CYBER RESILIENCE. To kontynuacja zeszłorocznych rozważań na temat działania w jedności w celu zachowania cyberbezpieczeństwa oraz skupienia się na budowaniu cyberodporności - niezwykle kluczowej w czasach niepokoju i niepewności, w jakich przyszło nam funkcjonować.

Cyberbezpieczeństwo to temat złożony i powinien być analizowany z różnych perspektyw. Dlatego dyskusje będą odbywały się ramach 5 unikalnych ścieżek tematycznych: STATE, DEFENCE, BUSINESS, STREAM i EU POLICY FORESIGHT. 

Sprawdź agendę wydarzenia!
https://cybersecforum.eu/cybersec-forum-expo-2023/agenda-2023/ 

CYBERSEC to także wydarzenia dodatkowe: Admin Days czy Capture the Flag. Side eventy pozwolą uczestnikom zwiększyć swoją dotychczasową wiedzę z zakresu cyber oraz wziąć udział w zawodach sprawdzający ich umiejętności. Dowiedz się więcej i zarejestruj:

https://cybersecforum.eu/#sideevents 

Poznaj dodatkowe formaty podejmujące kluczowe problemy społeczeństwa dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Sprawdź Cybersec Seniors, Cybersec Women oraz Cybersec DisInfo Day.

Razem zbudujmy cyberbezpieczną przyszłość. Zapraszamy już 21 i 22 czerwca 2023 roku do Katowic!

*Ograniczona pula darmowych biletów dla: studentów, sektora naukowego, administracji publicznej, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz administracji wojskowej! To jedyna taka okazja do wymiany doświadczeń i posłuchania ekspertów z całego świata.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka