Centralny Klub Pacjenta w Katowicach

21 września 2023, czwartek

1200x658-MCK-miniaturka-1do1.jpg

Organizator

Fundacja "Z sercem do Pacjenta"
ul. Francuska 34 (VI piętro) 40-028 Katowice
Kontakt: fundacja@ahop.pl 

Fundacja "Z sercem do Pacjenta" Grupy American Heart of Poland zaprasza do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach na bezpłatne wydarzenie - Centralny Klub Pacjenta.

W programie:
- prelekcje wybitnych specjalistów, w tym prof. dr. hab. n. med. Andrzeja Bochenka, legendy polskiej kardiochirurgii
- szeroka oferta bezpłatnych badań, takich jak mammografia, USG serca i naczyń szyjnych, EKG, doppler kończyn dolnych, badania krwi pod kątem chorób sercowo-naczyniowych oraz możliwość indywidualnych rozmów z lekarzami
- spotkanie z wielokrotnym mistrzem olimpijskim Robertem Korzeniowskim i gimnastyczką Mariolą Bojarską-Ferenc, którzy opowiedzą o wpływie aktywności fizycznej na zdrowie oraz zaproszą do wzięcia udziału we wspólnej rozgrzewce sportowej
- o zdrowym stylu życia będzie można porozmawiać także z gwiazdami programu "Sanatorium miłości" - Iwoną i Gerardem, a także DJ Wiką, która zaraża swoją energią i charyzmą, udowadniając, że wiek jest tylko stanem umysłu!

Jak mówi Katarzyna Kucia-Garncarczyk, prezes Fundacji - Centralny Klub Pacjenta będzie ukoronowaniem dotychczasowej działalności Fundacji, która w tym roku zorganizowała już ponad 30 Klubów Pacjenta. Z dumą obserwuję, jak nasze Kluby Pacjenta cieszą się ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem w różnych miastach Polski. To właśnie ta entuzjastyczna reakcja oraz rosnące zainteresowanie spotkaniami skłoniły nas do zorganizowania wyjątkowego Klubu Pacjenta - tym razem Centralnego. Jesteśmy przekonani, że będzie to niezapomniane spotkanie!

Patronat honorowy nad spotkaniem objęli: Ministerstwo Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, Wojewoda Śląski oraz Prezydent Katowic.


Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka