Candlelight: Cztery pory roku Vivaldiego

23 sierpnia 2024, piątek

candlelight3.jpg

Bilety

Bilety od: 70 zł

Uczestnictwo w wydarzeniu jest możliwe wyłącznie po zakupie biletu online. Nie ma możliwości kupna biletu na miejscu wydarzenia.

Sprzedaż biletów wyłącznie za pośrednictwem strony i aplikacji Fever: https://feverup.com/m/169921 

Kup bilet on-line

Informacje organizacyjne

Zaplanowano dwa występy: o godz. 18 i 20.30.

Otwarcie drzwi 45 min przed godziną rozpoczęcia koncertu, po rozpoczęciu koncertu wstęp niedozwolony.

Wstęp od 8. roku życia; osoby poniżej 16. roku życia muszą być w towarzystwie dorosłego.

Link do FAQ wydarzenia: https://docs.google.com/document/d/1-PVDKYW8aY9f_wksvREocStHpDpUOcpOfjFKSUB3r7w/pub

Organizator

Fever 
https://feverup.com/pl

Formularz kontaktowy: https://support.feverup.com/hc/en-us/requests/new?city=KTW&country=PL&plan_id=169863&plan_name=Candlelight%3A+Best+of+Queen+w+Audytorium+MCK&ticket_form_id=360001032452

Candlelight to formuła koncertów przy setkach świec, które odbywają się na całym świecie. Jak przekonują organizatorzy, pozwalają one doświadczyć muzyki na żywo "w zupełnie nowy sposób".

Zespół tworzą profesjonalni muzycy z całego świata, dobierani w zależności od programu. W jego skład wchodzą m.in. pianiści, gitarzyści klasyczni, kwartet smyczkowy czy orkiestra dęta.

– Starannie dobieramy każdą lokalizację, aby zapewnić doskonałe wrażenia ze słuchania. Czy to pod rozgwieżdżonym niebem, czy też w sali koncertowej o pięknej architekturze, możesz mieć pewność, że sceneria będzie prawdziwą ucztą dla oczu – zapewniają organizatorzy Candlelight.

Repertuar muzyczny jest szeroki: od muzyki klasycznej i jazzu po piosenki popowe i ścieżki dźwiękowe do filmów, a nawet balet.

W Katowicach muzycy Candlelight zaprezentują w lipcu piosenki zespołów Queen i Coldplay, a w sierpniu utwory Antonio Vivaldiego.

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka