Beauty Fair branżowe targi kosmetyczne

23 listopada 2019, sobota - 24 listopada 2019, niedziela

beauty mock

Organizator

WATS Sp. z o.o.
41-400 Mysłowice
ul. Obrzezna Płn 15 C

www.wats.pl

 

Zespół Organizacyjny:

Ewa Korepta (Project Director) tel. 601 313 515 ekorepta@wats.pl 

Bernadeta Olej (Project Assistant Hair&Beauty Fair, obsługa wystawców) tel. 691-111-979, bolej@wats.pl 

Olaf Tabaczyński (Organizator Make-up Talent Show) tel. 601 404 808 olaf@awm.pl 

Beata Chlebowska (Księgowość i finanse) 32/222 60 57 wew. 126 bchelbowska@wats.pl 

Branżowe Targi Kosmetycznej Beauty Fair, po raz czwarty odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, 23 i 24 listopada. Hala MCK usytuowana jest w ścisłym centrum miasta, ułatwiając tym samym wystawcom i zwiedzającym dotarcie do niej. 

Przestrzeń targowa, jaką dysponuje wyłączny organizator – firma WATS – to ponad 34.000 m2, dzięki czemu rozdzielić można część fryzjerską i kosmetyczną, tak by każdy zwiedzający udał się do strefy, która go zainteresuje. 18. edycja targów Beauty Fair należała do bardzo udanych, wszystkie wskaźniki wzrosły o 20% pod względem frekwencyjnym i organizatorskim. 

W tym roku na targach zwiedzający spodziewać się mogą jeszcze więcej atrakcji, merytorycznych wystąpień, promocji, setek marek profesjonalnych, bogatego programu sceny edukacyjnej, ambitnych pokazów i szkoleń w salach konferencyjnych. Kongres Kosmetologiczny „Holistic Health&Beauty“, scena Beauty Stage, , City of Nail, IV. Make-up Talent Show by Olaf Tabaczyński, Make-up College to tylko niektóre wydarzenia, w których będzie można uczestniczyć. 

Beauty Fair to unikalne wydarzenie na mapie Śląska i moc wydarzeń zrzeszających profesjonalistów z regionu południowej Polski i nie tylko. Organizatorzy zapraszają do Katowic w listopadzie do współtworzenia przestrzeni kosmetycznej, wizażowej i stylizacji paznokci, dzięki której można poznawać nowości i techniki branży, doskonalić swoje umiejętności, zdobywać certyfikaty i zwiększać swoją konkurencyjność. 

Spotkajmy się w Katowicach już w listopadzie!

Zapraszamy 23-24 listopada!

Godziny otwarcia Targów:

Sobota 10:00-18:00

Niedziela 9:00 -17:00

 

Bilety wstępu można zakupić online na www.bilety24.pl oraz stacjonarnie w kasach, w godzinach otwarcia Targów.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka