Andropauza 2

12 października 2017, czwartek

Bez nazwy-2.jpg

Organizator

Strona organizatora:

http://wydarzenia.sollus.pl/

Kontakt do organizatora:

tel. + 48 519 079 083

Dla zabicia resztek nadziei organizatorzy wyjaśniają: andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!

Zapraszamy na spektakl teatralny "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" do Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Gwarantujemy solidną porcję śmiechu, pokaz genialnego aktorstwa i wieczór pełen rozrywki.

„Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – czyli męska rzecz być z kobietą" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym będzie można zobaczyć nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy widzom w każdym wieku.

Na scenie wystąpią:
Agata Załęcka
Piotr Dąbrowski
Michał Pietrzak
Andrzej Beja-Zaborski
Piotr Skarga
Jacek Kawalec
Marek Siudym
Maciej Damięcki

Zapraszamy!

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka