Absolvent Talent Days

24 października 2019, czwartek

Absolvent Talent Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

Organizator

Absolvent.pl Sp. z o.o. 

kontakt@absolvent.pl
biuro@absolvent.pl
 

Plac Konesera 9 (budynek O, II piętro)
03-736 Warszawa

Absolvent Talent Days to targi pracy, których nie trzeba przedstawiać. Przed nami XII edycja największego wydarzenia karierowego w Polsce - możesz nam zaufać. Wiemy, co robimy, a to potwierdzają liczby:

Dla kogo są targi pracy w Katowicach? Dla studentów Uniwersytetu Śląskiego (UŚ), Politechniki Śląskiej (PŚ), Uniwersytetu Ekonomicznego (UE), Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (ŚUM) i… praktycznie dla każdego. Nieważne, gdzie studiujesz, czy w ogóle studiujesz, a może studia już dawno ukończyłeś. Szeroka oferta warsztatów oraz pracodawców sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Właśnie to wyróżnia Absolvent Talent Days - uniwersalność i profesjonalizm.

Gdzie się odbywają targi pracy? Międzynarodowe Centrum Kongresowe to miejsce, do którego dogodnie dojedziesz z każdego miejsca w Katowicach. Duża przestrzeń obiektu sprawia, że każdy z Was będzie czuł się komfortowo. W końcu odbywają się tutaj największe wydarzenia w mieście - koncerty światowych gwiazd, mecze, konferencje!

Jak wyglądają targi pracy? Spotkasz tutaj topowych pracodawców z każdej pożądanej branży - od budownictwa po bankowość. Ponadto możesz skorzystać z bogatego wachlarzu warsztatów i szkoleń, po których otrzymasz bezpłatny certyfikat, idealny do CV. Skoro już o życiorysie mowa, dowiesz się, co warto w nim zmienić dzięki konsultacjom z profesjonalistami. Przy okazji fotograf wykona Ci profesjonalne zdjęcie według formalnych standardów. Sprawdź również nasz Job Wall z setkami ofert pracy.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka