8. ExpoWELDING | Międzynarodowe Targi Spawalnicze

18 października 2022, wtorek - 20 października 2022, czwartek

welding.jpg

Organizator

Grupa PTWP 
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
www.ptwp.pl 

Współpraca komercyjna
expowelding@ptwp.pl 

Media
Małgorzata Sklorz
malgorzata.sklorz@ptwp.pl

8. edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING
18-20 października 2022 r.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Śledzisz ofertę najnowszych urządzeń i sprzętu niezbędnego w realizacji procesów spawalniczych?  Wiesz, że biznesu nie robi się on-line i cenisz kontakty bezpośrednie? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, targi ExpoWELDING są właśnie dla Ciebie!

ExpoWELDING to najważniejsze targi spawalnicze w Polsce i jedno z najbardziej uznanych wydarzeń branżowych w Europie. 

Podczas naszego wydarzenia Wystawcy prezentują najnowsze, kompleksowe rozwiązania wykorzystywane podczas procesu spawania. Są to narzędzia pozwalające uzyskać znacznie lepszą wydajność i jakość pracy. Na targach nie zabraknie zatem szerokiej oferty czołowych przedstawicieli producentów sprzętu spawalniczego, oprogramowania a także robotyzacji i automatyzacji.

Technologie stosowane w spawalnictwie są niezwykle zaawansowane. Sam proces spawania jest wykorzystywany w bardzo wielu branżach, dlatego nasi Zwiedzający to przedstawiciele m.in. przemysłu hutniczego, górniczego, stoczniowego, budowlanego, kolejowego, energetycznego, automotive czy spożywczego.

182 wystawców, 260 reprezentowanych marek, 18 reprezentowanych przez wystawców krajów, 4800 specjalistów z Polski i zagranicy – tym zapisała się w targowej historii rekordowa edycja ExpoWELDING. Prestiżowa Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa, obecność liderów branży spawalniczej oraz udział znakomitych gości z czołowych instytucji spawalniczych to czynniki powodujące, że ExpoWELDING jest najchętniej odwiedzanym wydarzeniem przez specjalistów z branży.

Nowa lokalizacja

Realizacja ExpoWELDING w Katowicach, na trasie głównych szlaków komunikacyjnych zarówno drogowych, jak i kolejowych oraz w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice sprawia, że udział w wydarzeniu podmiotów krajowych i zagranicznych nie stanowi żadnego problemu, a międzynarodowe relacje biznesowe nawiązywane są z łatwością w komfortowych warunkach.

Od teraz targi ExpoWELDING będą odbywać się w prestiżowym i nowoczesnym obiekcie jakim jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe. MCK łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe. Hala wielofunkcyjna przeznaczona pod realizację targów ma powierzchnię 8,1 tys. metrów kwadratowych, a cały obiekt – 38 tys. metrów kwadratowych i może pomieścić jednorazowo 15 tys. osób.

Założeniem i ambicją nowego organizatora jest utrzymanie prestiżu i efektywności wydarzenia oraz przystosowanie jego skali do możliwości związanych z nową, postpandemiczną rzeczywistością, a także realizacja targów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka