50 Targi BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

10 października 2020, sobota - 11 października 2020, niedziela

Plakat_BZBN_1200x800px.jpg

Organizator

Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej
Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice

email: kontakt@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl 

Serdecznie zapraszamy do udziału i prezentacji swojego dorobku firmowego , podczas Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” im. red. Niny Grelli, które 10-11 października odbędą się już po raz 50 - jubileuszowy. Impreza ta to największe w Europie targi medycyny naturalnej, za każdym razem odwiedzane przez 8000-10000 osób. Z kolei liczba wystawców to ponad 200 firm, które do Katowic przyjeżdżają z całego świata.

Wśród zaproszonych gości znajdą się naukowcy z Polski i z za granicy w tym z Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku, etnografowie z Ałtaju, naukowcy z Instytutu Biolit z Tomska, lekarze i specjaliści medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej m.in. z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy. Założycielką i wieloletnią dyrektor targów była red. Nina Grella, która zmarła w czerwcu 2018 roku. Od października 2018 roku impreza nosi jej imię.

Tym razem tematem przewodnim Spotkań z Medycyną Naturalną będzie: utrzymanie zdrowia polskiej rodziny w poszanowaniu tradycji naszych przodków – „Zdrowie- Potęga siły rodu człowieka”.

Więcej informacji https://blizej-zdrowia-blizej-natury.pl 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka