22. Międzynarodowy Kongres OSOZ

04 kwietnia 2017, wtorek - 05 kwietnia 2017, środa

Innowacyjna Ochrona Zdrowia

Zapraszamy na 22. Międzynarodowy Kongres Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia Innowacyjna Ochrona Zdrowia, który odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

To wydarzenie dedykowane  zagadnieniom z dziedziny e-zdrowia, zastosowania rozwiązań IT w ochronie zdrowia oraz innowacji produktowo - organizacyjnych w placówkach ochrony zdrowia.

Głównym założeniem jest podnoszenie świadomości w zakresie możliwości e-zdrowia poprzez prezentowanie korzyści i najlepszych praktyk w zakresie informatyzacji sektora zdrowia, zarówno polskich i zagranicznych.

Pierwszy dzień przeznaczony jest dla  przedstawicieli rynku ochrony zdrowia, z kolei w drugim zapraszamy osoby związane z rynkiem farmaceutycznym. 

  •  atrakcyjny program merytoryczny
  • debaty, poruszające najbardziej aktualne kwestie na rynku opieki zdrowotnej
  • liczne sesje tematyczne
  •  szkolenie edukacyjne dla farmaceutów

Na uczestników czeka również  wystawa innowacyjnych rozwiązań, tzw. Strefa Nauki, gdzie zlokalizowane będą stoiska partnerów Konferencji.

Zapraszamy menedżerów placówek medycznych, przedstawicieli parlamentu, samorządów lokalnych oraz organizacji rynku ochrony zdrowia, lekarzy, farmaceutów, diagnostów, pielęgniarki, studentów uczelni medycznych, pracowników działów IT i administracyjnych w przychodniach/szpitalach, firmy i hurtownie farmaceutyczne oraz wszystkie zainteresowane osoby.

Więcej informacji na stronie:
www.osoz.pl/forum2017

 

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka