13. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie

07 stycznia 2022, piątek - 09 stycznia 2022, niedziela

1200x900-8.jpg

Organizator

GRUPA PTWP 
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice
www.ptwp.pl 

Współpraca komercyjna
expogolebie@ptwp.pl 

Media
Małgorzata Sklorz
malgorzata.sklorz@ptwp.pl 

13. edycja Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie
7-9 stycznia 2022 r.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Najważniejsze wydarzenie dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Blisko 200 wystawców z 10 krajów, kilkanaście tysięcy zwiedzających, najszybsze i najpiękniejsze okazy gołębi pocztowych, czołówka polskich i europejskich hodowców – to coroczne statystyki każdej edycji Targów EXPOGołębie.

Tym razem miejscem spotkania hodowców gołębi pocztowych, poszukujących najlepszych produktów i usług będą Katowice.

Organizatorem Międzynarodowych Targów Gołębi Pocztowych EXPOGołębie jest Grupa PTWP z Katowic, której spółka Expo Silesia, na podstawie umowy z dnia 2 kwietnia 2021 r., przekazała prawa do organizacji i kontynuacji targów.

Targi EXPOGołębie to:

  • Najważniejsze wydarzenie dla miłośników gołębi pocztowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej
  • Oferta niemal 200 producentów, dystrybutorów i hodowców
  • Kilkanaście tysięcy zwiedzających z kraju i zagranicy
  • Międzynarodowy charakter wystawy – ponad 30% wystawców z zagranicy
  • Wysoce satysfakcjonujące wyniki sprzedaży deklarowane przez wystawców
  • Czołówka najszybszych i najpiękniejszych gołębi pocztowych w kraju 

Dzięki szerokiej ofercie wystawców, zwiedzający EXPOGołębie mogą poznać i zakupić najwyższej jakości produkty oraz usługi, a także mogą zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne w hodowli – od gołębnika i jego wyposażenia, przez odżywki, leki, odpowiednią karmę, środki czystości, systemy zegarowe oraz transportowe do przewozu gołębi pocztowych. Targową ofertę uzupełniają producenci pucharów i trofeów, przedstawiciele wspólnych gołębników, a także producenci rozwiązań do obliczania wyników lotowych.

Nowa lokalizacja

Realizacja EXPOGołębie w Katowicach, na trasie głównych szlaków komunikacyjnych zarówno drogowych, jak i kolejowych oraz w pobliżu Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice sprawia, że udział w wydarzeniu podmiotów krajowych i zagranicznych nie stanowi żadnego problemu, a międzynarodowe relacje biznesowe nawiązywane są z łatwością w komfortowych warunkach.

Od teraz targi EXPOGołębie będą odbywać się w prestiżowym i nowoczesnym obiekcie jakim jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe. MCK łączy w sobie funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe. Hala wielofunkcyjna przeznaczona pod realizację targów ma powierzchnię 8,1 tys. metrów kwadratowych, a cały obiekt – 38 tys. metrów kwadratowych i może pomieścić jednorazowo 15 tys. osób.

Założeniem i ambicją nowego organizatora jest utrzymanie prestiżu i efektywności wydarzenia oraz przystosowanie jego skali do możliwości związanych z nową, postpandemiczną rzeczywistością, a także realizacja targów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka