Zapraszamy na zwiedzanie MCK

68629667_2331417023742672_4041996475339636736_o.jpg

Jakie nieodkryte jeszcze przestrzenie kryje w sobie wielokrotnie nagradzana architektoniczna perełka Katowic? Jak realizacja wielkich wydarzeń wygląda „od kuchni”? Kogo na przestrzeni ostatnich lat gościły garderoby gwiazd? O tym, jak funkcjonuje i co oferuje Międzynarodowe Centrum Kongresowe, będzie można przekonać się w dwa ostatnie sierpniowe czwartki, zwiedzając obiekt.

– Organizowane przez nas regularnie zwiedzanie Spodka za każdym razem cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Tym razem wychodzimy naprzeciw tym  wszystkim, których interesuje przestrzeń drugiego zarządzanego przez nas obiektu, Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To niepowtarzalna okazja do spotkania z architekturą i designem najwyższej próby, a przy tym poznania nieskończonych możliwości aranżacji tego miejsca. Nawet, jeśli ktoś jest bywalcem organizowanych przez nas wydarzeń, zapewniamy, że jest tu jeszcze wiele do odkrycia – mówi Marcin Stolarz, prezes spółki PTWP Event Center, zarządcy obiektu.

Odwiedzający będą mogli zobaczyć poszczególne przestrzenie MCK: Hol Dolny, Sale Balowe Salę Audytoryjną, Salę Wielofunkcyjną wraz z uzupełniającymi ją Holem Górnym i Antresolą, a także znajdujące się na drugim piętrze sale konferencyjne.  Obiekt poznają także od zaplecza, zwiedzając m.in. garderoby gwiazd. Pasjonaci fotografii docenią bogactwo ciekawych kadrów z architekturą w roli głównej.

Zwiedzanie MCK odbędzie się w dwa ostatnie sierpniowe czwartki:
22 i 29 sierpnia br., o godzinie  17:30, 19.00 i 20.30.

Przewidywany czas spaceru po przestrzeniach obiektu to 1,5 godziny.Udział w wydarzeniu jest płatny: bilet normalny kosztuje 8 zł, bilet ulgowy (młodzież ucząca się do szkoły średniej włącznie, studenci i emeryci za okazaniem legitymacji) – 5 zł.

Osoby zainteresowanie zwiedzaniem proszone są o wysłanie maila na adres: zwiedzanie@mckkatowice.pl , ze wskazaniem konkretnej daty i godziny oraz ilości osób, które planują odwiedzić obiekt. Potwierdzeniem możliwości udziału w zwiedzaniu jest otrzymanie wiadomości zwrotnej z zaproszeniem.

Wszystkie osoby zwiedzające obiekt są zobowiązane do przestrzegania regulaminu, dostępnego  na stronie: https://bit.ly/2TgTI06 

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka