#WzywamyPosiłki - Zadbajmy o tych, którzy dbają o nas!

wzywamy posiłki mck

W tym niezwykle ciężkim czasie powstało wiele wspaniałych inicjatyw, jedną z nich, którą w ramach działalności Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka chcemy wesprzeć, jest akcja WzywamyPosiłki. Ogólnopolska inicjatywa obywatelska pomagająca personelowi medycznemu w czasie walki z pandemią, a polegająca na dostarczaniu posiłków tym, którzy codziennie walczą o życie i zdrowie nas wszystkich.

Jako firma zarządzająca obiektami (Spodkiem i Międzynarodowym Centrum Kongresowym) wystąpiliśmy do naszych partnerów, klientów, z prośbą o zaangażowanie w akcję. Jeżeli reprezentujesz firmę gastronomiczną, cateringową, logistyczną, jesteś producentem żywności lub napojów, a może prowadzisz restaurację, możesz wziąć udział w akcji WzywamyPosiłki. Wystarczy się zgłosić: slaskie@wzywamyposilki.pl.

Jeśli nie jesteś z branży gastronomicznej, ale chciałbyś pomóc, możesz wesprzeć akcję poprzez zrzutkę #PosiłekDlaLekarza: wsparcie akcji #WzywamyPosiłki: https://zrzutka.pl/posilekdlalekarza. Dotychczas udało się zebrać 65% z założonej kwoty miliona złotych. Dziękujemy tym, którzy już wpłacili swoją cegiełkę.


Jak działa inicjatywa #WzywamyPosiłki?

1. Sprawdzany jest realny stan zapotrzebowania na produkty spożywcze dla pracowników placówek szpitalnych, stacji pogotowia i punktów laboratoryjnych, przede wszystkim tych będących na pierwszej linii walki z pandemią COVID-19.

2. Z pomocą ogólnopolskich i lokalnych sieci gastronomicznych, które zadeklarowały udział w akcji, #WzywamyPosiłki są wszędzie tam, gdzie są w stanie pomóc.

3. Wspierany jest w ten sposób personel medyczny, który w obliczu rozwoju pandemii często nie opuszcza placówek medycznych przez kilkanaście godzin.

Więcej informacji na stronie www.wzywamyposilki.pl 

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka