Wydarzenia nadchodzącego tygodnia w Spodku i MCK

Mapka.jpg

Najbliższy weekend w Spodku oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach będzie obfity w różnego rodzaju wydarzenia, targi oraz spotkania.

W MCK będą mieli Państwo szansę uczestniczyć w:

Natomiast Spodek stanie pod znakiem natury za sprawą:

Dodatkowo mieszkańców Katowic i okolicznych miast mają szansę spotkać się po raz ostatni w tym sezonie Centrum Kato

Jednocześnie w katowickiej Strefie Kultury odbywają się wydarzenia towarzyszące Dni Miasta Katowice oraz 50-lecia Spodka. W związku z tym wystąpią czasowe problemy komunikacyjne, które zostały podsumowane na załączonej mapce. Zachęcamy do zapoznania się z grafiką, która przedstawia wyłączone z użytkowania miejsca parkingowe (zaznaczone na czerwono) Uczestnicy ww. wydarzeń mogą swobodnie korzystać z pozostałych miejsc parkingowych w okolicach Spodka i MCK. Zachęcamy, w miarę możliwości, do komunikacji transportem publicznym oraz pieszym.

Dodatkowo pragniemy poinformować, że w sobotę, 11 września, odbędzie się rajd Rajd Śląska, który między innymi przejedzie ulicami Katowic. W związku z tym w godzinach 9:00-18:00 tego dnia zostanie zamknięty ruch na ulicach: Korfantego, Roździeńskiego, części Uniwersyteckiej oraz Olimpijskiej. Mapa z wydarzenia Rajd Śląska: http://rajdslaska.pl/wp-content/uploads/2021/09/OS6_KATOWICE.jpg

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka