Startuje sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters Katowice CS:GO Major

Intel Extreme Masters 2018 Spodek MCK

Już 4 października o godzinie 16:00 na ticketmaster.pl i w punktach stacjonarnych wystartuje sprzedaż biletów na największą na świecie imprezę esportową, Intel Extreme Masters Katowice. Pierwsza fala sprzedaży biletów obejmuje drugi weekend wydarzenia, podczas którego odbędą się play-offy CS:GO Major. Uczestnicy wydarzenia będą mogli po raz kolejny odwiedzić targi gier i nowych technologii – IEM Expo.

CS:GO Valve Major na Intel® Extreme Masters Katowice 2019 w pigułce
Przez trzy tygodnie — od 14 lutego do 3 marca 2019 r. — 24 najlepsze drużyny z całego świata będą rywalizować o lwią część puli nagród o wartości 1 miliona dolarów oraz tytuł Mistrza Świata IEM:

13 - 17 lutego: Podczas fazy Challengers, tzw. „weekend 0”, 16 zespołów weźmie udział w rozgrywkach odbywających się w ESL Arena w Katowicach bez udziału publiczności.
• 20 - 24 lutego: W czasie fazy Legends 8 najlepszych drużyn wyłonionych podczas Majora w Londynie dołączy do 8 najlepszych zespołów z fazy Challengers. Turniej odbędzie się na żywo przed ponad 1000 fanów zgromadzonym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK). Bilety na fazę Legends będą dostępne w sprzedaży będą od 29 listopada 2018.
• 28 lutego - 3 marca: faza Champions wyłoni mistrza świata drogą czterodniowych play-offów, które odbędą się w legendarnym Spodku.

Sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję IEM CS:GO Major będzie odbywała się w trzech turach. Pierwsza startuje już 4 października tylko na fazę Champions, druga 29 listopada, a trzecia i jednocześnie ostatnia 10 stycznia 2019. Wówczas do sprzedaży trafią również bilety na fazę Legends.

Przypominamy, że wstęp na IEM i IEM Expo jest w pełni darmowy, ale w sprzedaży pojawią się bilety, które gwarantują wiele korzyści. W zależności od rodzaju, są to między innymi: wcześniejsze wejście, miejsce siedzące premium, goodie bag czy nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu.
Nowością IEM Katowice 2019 będą jednodniowe bilety PREMIUM oraz bezpłatne napoje dostępne dla posiadaczy tego typu wejściówek. Dotychczas oferta PREMIUM obejmowała jedynie karnety weekendowe. Oferta PREMIUM będzie się jednak różniła w zależności od typu biletu – tylko w przypadku karnetów weekendowych uczestnik otrzyma goodie bag zawierający zestaw gadżetów.

Opis i ceny biletów dostępnych w pierwszej fazie sprzedaży:
IEM World Championship Katowice 28 lutego – 3 marca i IEM Expo – 1 - 3 marca:
• Bilet early entrance: 28 lutego – 50,00 PLN
• Bilet early entrance: 1 marca – 70,00 PLN
• Bilet early entrance: 2 lub 3 marca – 80,00 PLN
• Karnet 4-dniowy: 28 lutego - 3 marca – 250,00 PLN
• Bilet jednodniowy PREMIUM (NOWOŚĆ): 28 lutego lub 1 marca – 180,00 PLN
• Bilet jednodniowy PREMIUM (NOWOŚĆ): 2 lub 3 marca – 195,00 PLN
• Bilet FULL PREMIUM EXPERIENCE CS:GO: 28 lutego - 3 marca, miejsce siedzące premium, goodie bag – 880,00 PLN
• GOD MODE: 28 lutego - 3 marca, pokój w 4-gwiazdkowym hotelu, dostęp do strefy VIP z cateringiem, miejsce siedzące premium, goodie bag – 6000,00 PLN

Pierwsza tura sprzedaży rozpocznie się już 4 października o godzinie 17:00 na ticketmaster.pl  oraz w punktach stacjonarnych.
Po więcej informacji zapraszamy na: https://www.intelextrememasters.com/pl/season-13/katowice/  

IEM Expo, czyli wiodące targi poświęcone esportowi, także w 2019 roku będą obecne w MCK. Po raz kolejny będą gościć najlepsze marki technologiczne oraz firmy spoza branży pragnące trafić do esportowej publiczności. Uczestnicy będą mogli w praktyce sprawdzić najnowsze technologie dla graczy komputerowych, jak również wziąć udział w otwartych turniejach i konkursach esportowych. Tradycyjnie już, na odwiedzających będzie czekała gigantyczna strefa Intel® Experience Area, prezentująca komputery z procesorami Intel® Core™ i7 i Intel® Core™ i9 8. generacji, które charakteryzują się wysoką wydajnością podczas grania, korzystania z VR, jak i tworzenia multimedialnych treści. Nie zabraknie też innych zaawansowanych technologii gamingowych Intela.

Więcej szczegółów na temat turniejów i tytułów gier zostanie ogłoszone w najbliższych tygodniach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://en.intelextrememasters.com/  i śledź nas na Twitterze i Facebooku.

ESL — informacje
ESL jest największą na świecie, niezależną firmą z branży esportowej, liderem rozgrywek online jak również offline w najpopularniejsze gry komputerowe. ESL organizuje pod własną marką krajowe i międzynarodowe ligi, m.in. Intel Extreme Masters, ESL One, ESL Pro Series oraz inne wydarzenia wypełniające fanami największe hale widowiskowe i sportowe. Firma silnie angażuje się w organizację turniejów dla amatorów oraz tworzy mechanizmy pomagające kreować nowe gwiazdy esportu. ESL oferuje szeroki zakres usług obejmujących obsługę firm z branży gamingowej, event management, reklamę oraz produkcję telewizyjną. Posiada biura w Ameryce Północnej, Niemczech, Rosji, Francji, Polsce, Hiszpanii, Chinach oraz współpracuje z partnerami w wielu innych krajach.

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka