Sierpień festiwali w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

Festiwale w MCK

Sierpień w Międzynarodowym Centrum Kongresowym upłynie pod znakiem wielkich wydarzeń festiwalowych. W pierwszej kolejności obiekt wypełni nowa muzyka, a to za sprawą festiwalu Tauron Nowa Muzyka, który odbędzie się w dniach 18-21 sierpnia. Wkrótce po muzycznej uczcie, w MCK zagości Serialis 2016 - Międzynarodowy Festiwal Seriali. Fanów srebrnego ekranu zapraszamy w dniach 26-28 sierpnia.

Festiwalu Tauron Nowa Muzyka chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Co roku, tysiące fanów dobrych brzmień, przyjeżdża do Katowic, aby posłuchać nowej muzyki. Idea festiwalu, polega na tym, aby pokazywać polskiej publiczności to, co najciekawsze we współczesnej muzyce z pogranicza jazzu, elektroniki i tanecznych rytmów, udowadniając jednocześnie, że brzmienia praktycznie całkowicie nieobecne w krajowych mediach, mogą przyciągnąć do Katowic sporą grupę fanów niebanalnej muzyki z Polski jak i całej niemalże Europy. I to udaje się organizatorom z powodzeniem.

Więcej informacji o tegorocznej edycji TNM:

http://www.festiwalnowamuzyka.pl/.

Serialis 2016 to zupełna nowość i odkrycie tegorocznych wakacji. Prawdziwa uczta dla fanów seriali. Fabularne, dokumentalne i animowane. Kryminalne, science fiction i fantasy. Popularne seriale i ich gwiazdy zagoszczą w MCK.

Międzynarodowy Festiwal Seriali w Katowicach jest pierwszym i jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.  Od 26 do 28 sierpnia Katowice staną się stolicą srebrnego ekranu! Wyjątkowa tematyka festiwalu przyciągnie nie tylko ludzi związanych z branżą, ale również wszystkich pasjonatów seriali, tych polskich i zagranicznych. Impreza odbywać się będzie cyklicznie, co roku. Dzięki temu, Serialis stanie się festiwalem rozpoznawalnym, wyczekiwanym i zajmie stałe miejsce w harmonogramie imprez wakacyjnych w Polsce.
 
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będzie głównym punktem festiwalowych aktywności.

Więcej o Serialis 2016:

http://www.serialis.pl/

 

 

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka