Początek sierpnia w Centrum Kato

ov4qmw26kjxl9kdg_r2_940.jpg

To już kolejny tydzień, podczas którego mieszkańcy Katowic i okolicznych miast mają szanse ciekawie spędzić czas w okolicach Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka. Wszystko za sprawą Centrum Kato (dawniej Gastrofajer), które jak co tydzień, wystartowało i zagwarantowało uczestnikom mnóstwo atrakcji.

Centrum Kato to cykliczne wydarzenie organizowane w przestrzeni wspólnej MCK oraz Spodka. Wydarzenie odbywa się cyklicznie od środy do niedzieli i obfituje w wydarzenia kulturalne, widowiska oraz ciekawe spotkania. Wszystko odbywa się w luźnej, plenerowej atmosferze, gdzie nie brakuje wybornego jedzenia oraz muzyki (również na żywo).

Na nadchodzący tydzień organizatorzy zadbali, by uczestnicy wydarzenia się nie nudzili. W repertuarze Centrum Kato w dniach 4-8 sierpnia znalazła się m.in.: projekcja Vox Lux reżyserii Bradiego Corbeta w ramach kina plenerowego, nauka tańca ze szkołą Mil Pasos czy dwa DJ-sety twórców z Polski.

Warto również pamiętać o Niedzielnym Śniadaniu w Centrum Kato, które zagościło na stałe w harmonogramie wydarzenia. W specjalnie przygotowanej strefie będzie można spróbować wybornych pozycji śniadaniowych, a dla tych, którym nadal będzie mało, organizatorzy przygotowali śniadaniowy market.

Zapraszamy na tarasy MCK oraz Spodka, weźcie rodzinę lub przyjaciół na to niepowtarzalne wydarzenie i chociaż na chwilę oderwijcie się od codziennej rutyny.

---

Pełna lista przygotowanych atrakcji i wydarzeń na nadchodzący tydzień (4-8.08) wraz ze szczegółowym harmonogramem znajduje się na facebookowym profilu Centrum Kato.   

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka