MCK i Spodek wstąpiły do Stowarzyszenia Branży Eventowej

MCK i Spodek członkami SBE

Od lutego 2019 roku Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek są członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej (SBE). Jest to jednostka, która organizuje i rozwija rynek eventowy, poprzez promocję eventu jako skutecznego i wymiernego narzędzia biznesowego oraz edukację branżową.


Członkom naszego Stowarzyszenia udostępniona jest platforma wymiany doświadczeń oraz  baza kontaktów. Stowarzyszenie organizuje targi branżowe i warsztaty, jest również patronem  ciekawych wydarzeń, nie tylko branżowych.

W przekonaniu twórców SBE tzw. branżę tworzą trzy grupy ludzi (podmiotów), których działania składają się na ostateczny kształt wydarzenia i, co za tym idzie, osiągnięcie zamierzonego celu. Są to:

 • ORGANIZATORZY
  Organizatorzy to agencje eventowe i incentive, PCO, DMC, działy eventowe w agencjach reklamowych, agencjach Public Relations, domach mediowych, pracownicy działów organizacji wydarzeń w korporacjach, działający na rzecz klienta wewnętrznego.
 • LOKALIZACJE
  Firmy i ludzie reprezentujący miejsca, w których organizuje się eventy (czyli tzw. LOKALIZACJE). Zarządzający salami koncertowymi i konferencyjnymi, galeriami sztuki, obiektami sportowymi, hotelami, lokalami gastronomicznymi, przestrzenią miejską etc.
 • PODWYKONAWCY
  Firmy i ludzie, dzięki którym realizacja eventu przebiega zgodnie z planami organizatorów. Są wśród nich artyści, prelegenci, nagłośnieniowcy, oświetleniowcy, pirotechnicy, pracownicy cateringu i agencji ochrony, firm transportowych i wielu innych.

  Więcej informacji na stronie stowarzyszenia:
  https://sbe.org.pl/ 
×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka