Hybrydowe, bezpieczne wydarzenia ze wsparciem zespołu MCK i Spodka

200902 EEC OGOLNE 0001 KM 114_1024.jpg

Pandemia zmieniła świat eventów, ale nie sprawiła, że przestaliśmy rozmawiać. Możliwości technologiczne oraz kompetencje zespołu MCK i Spodka pozwalają z powodzeniem realizować wydarzenia w formule online, jak i hybrydowe (połączenie eventu online i stacjonarnego). Zapraszamy do realizacji konferencji w zdalnej formule przy profesjonalnym wsparciu naszych profesjonalistów.

Wspieramy organizatorów już na etapie przygotowania koncepcji wydarzenia. Doświadczeni technicy MCK i Spodka pomogą w pracach od pierwszego etapu przygotowań: doradzą technologię połączeń, dobiorą odpowiedni sprzęt, a na koniec przeprowadzą wydarzenie kontrolując jego jakość i gwarantując sprawny przebieg na każdym etapie konferencji.

Zdobywaliśmy doświadczenie i umiejętności realizując liczne konferencje hybrydowe, debaty online, zdalne konferencje prasowe i wystąpienia, z udziałem zarówno z polskich, jak i zagranicznymi kontrahentów.

Zapewniamy profesjonale platformy do połączeń, dzięki którym można słuchać, zadawać pytania, prowadzić prezentacje, prelekcje i szkolenia, zupełnie tak jak podczas stacjonarnych wydarzeń.

Dostępne powierzchnie MCK i Spodka pozwalają na przeprowadzenie dużych realizacji. Wydarzenia mogą odbywać się w studiu nagraniowym, w specjalnie zaaranżowanej sali lub mogą odbyć się w wirtualnej przestrzeni dzięki nagraniom na ekranach typu „green screen”.

Zapewniamy kompleksową obsługę w oparciu o zintegrowane usługi i do każdego z wydarzeń oferujemy wsparcie z zakresie event managementu, możliwość zamówienia wyposażenia, cateringu i innych dodatkowych usług.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:  kontakt@mckspodek.pl.

 

 

 

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka