HCC Online ze studia w MCK

hcc online

Trwa piąta edycja Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC), wraz ze wszystkimi wydarzeniami towarzyszącymi,  odbędzie się w internetowej formule. Całość realizowana jest w studiu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Główna idea Kongresu – pomimo zmiany formuły pozostaje aktualna – to wyzwania, zarówno terapeutyczne, stojące przed specjalistami w poszczególnych dziedzinach medycyny, jak i organizacyjno-finansowe, którym sprostać muszą decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce i innych krajach.

Na agendę V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych Online, który trwa od 14 maja do 14 lipca 2020 r., składa się 60 zdalnych sesji, wykładów i prezentacji w sześciu głównych blokach tematycznych:

  • Polityka zdrowotna
  • Finanse i zarządzanie
  • Terapie
  • Nowe technologie
  • E-zdrowie
  • Edukacja

Informacje o V Kongresie Wyzwań Zdrowotnych Online, plan emisji najbliższych sesji i rejestracja – na stronie: www.hccongress.pl.

Wydarzenia V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych Online będą dostępne na stronie internetowej wydarzenia: www.hccongress.pl oraz portalach Grupy PTWP: rynekzdrowia.plrynekaptek.pl, portalsamorzadowy.pl.

Debaty transmitowane na żywo dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników zgodnie z przyznanym statusem, a relacje z sesji będą publikowane i agregowane w ogólnodostępnej sekcji portalu rynekzdrowia.pl.

Organizatorem Kongresu Wyzwań Zdrowotnych jest Grupa PTWP, wydawca m.‌in. magazynu Rynek Zdrowia i portalu rynekzdrowia.pl.

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka