4 Design Days w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

Międzynarodowe-Centrum-Kongresowe-w-Katowicach.jpg

Kilkadziesiąt sesji, debat i prezentacji, ponad 230 prelegentów z kraju i zagranicy, niemal 200 wystawców – tak w skrócie wyglądała 6. stacjonarna edycja największego wydarzenia poświęconego trendom w architekturze i wzornictwie, która po raz kolejny odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Swój udział w wydarzeniu zarejestrowało ponad 7,2 tys. gości biznesowych – architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych. W czterech dniach wydarzenia wzięło udział blisko 9 tys. pasjonatów designu, architektów, projektantów i przedstawicieli biznesu, dla których przygotowano debaty, prezentacje, spotkania z ekspertami, gwiazdami telewizji, warsztaty oraz wystawy tematyczne.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe po raz kolejny stało się areną dyskusji topowych przedstawicieli branży. Podczas czterodniowego wydarzenia zostały poruszone tematy z zakresu architektury, designu, rzemiosła, nowego europejskiego Bauhausu, Zielonego Ładu.

Swoją wiedzą podczas wykładów, prezentacji, prelekcji i warsztatów podzielili się, między innymi: Ryszard Koziołek, rektor Uniwersytetu Śląskiego, Matěj Janský, projektant, jeden z właścicieli Janský Dunděra, Paweł Kobierzewski, architekt, współzałożyciel TK Holding Truszczyński & Kobierzewski, Przemo Łukasik, właściciel medusa group, Robert Konieczny, architect, założyciel KWK Promes, Mateusz Nowotnik, właściciel Miloni, Grupy Kolektywni, Katarzyna Jaroszyńska, dziennikarka Dzień Dobry TVN, prowadząca program „Nieoczywiste miejsca” w HGTV, Jolanta Jaworska, wiceprezes ABSL, dyrektor ds. publicznych i regulacyjnych IBM Polska & Kraje Bałtyckie, Zofia Morbiato, dyrektor generalna Związku Polskich Pracodawców Handlu i Usług, Dariusz Wardziak (Darek Stolarz), Tomasz Pągowski, projektant, konstruktor, prowadzący programy o urządzaniu wnętrz: Remont w 48h, Projekt lokalny, Bitwa o dom, Mirella i Marcin Kępczyńscy, projektanci, prowadzący program Para w remont na antenie HGTV.

 

W wydarzeniu 4 Design Days towarzyszyło Property Forum Śląsk, podczas którego prelegenci rozmawiali o problemach, możliwościach i przyszłości regionu. 

Dziękujemy za tak liczne przybycie, wsparcie inicjatywy, inspirujące rozmowy i pomysły oraz organizację bezpiecznego wydarzenia w MCK w tych trudnych dla branży MICE czasach.   

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka