Sala konferencyjna 22

Sala konferencyjna w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

Sala konferencyjna 22 stanowi część zespołu sal konferencyjnych znajdującego się na drugim poziomie Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Sala na planie prostokąta o wymiarach 8 m x 6 m i powierzchni 48 m² umożliwia realizację różnego typu spotkań. Wyposażona jest w krzesła i stoły konferencyjne, których układ można dowolnie zaaranżować, dostosowując go w pełni do planowanego wydarzenia.

Sala wyposażona jest w sprzęt AV wysokiej jakości:
- 2 mikrofony bezprzewodowe
- projektor multimedialny (3000 lumenów)
- ekran projekcyjny o wymiarach 120 x 240 cm
- nagłośnienie sufitowe

Istnieje możliwość połączenia Sali konferencyjnej 22 z Salą konferencyjną 21 i 23 za pomocą ścianki przesuwnej. Uzyskana dzięki temu przestrzeń o powierzchni 96 lub 144 m² znacznie zwiększa możliwości aranżacyjne.

Umożliwiamy również doposażenie sali w dedykowany sprzęt AV oraz dodatkowe meble, które charakteryzuje nowoczesny design. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. opiekę Event Managera, indywidualną opiekę technika AV czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

Charakterystyka

Aby dowiedzieć się jaka jest pojemność sali w układzie teatralnym, szkolnym lub bankietowym skontaktuj się ze nami.

LOKALIZACJA

RZUTY POMIESZCZEŃ

21_22_23.png 21_22_23.png

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka