Sala konferencyjna 12

Sala konferencyjna w Międzynarodowym Centrum Kongresowym

Sala konferencyjna 12 stanowi część zespołu sal konferencyjnych znajdującego się na drugim poziomie Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Sala na planie prostokąta o wymiarach 8,5 m x 8 m i powierzchni 66 m² umożliwia realizację różnego typu spotkań. Oryginalna przestrzeń z przeszkloną ścianą, skąd roztacza się widok na Aleję Roździeńskiego. Wyposażona jest w krzesła i stoły konferencyjne, których układ można dowolnie zaaranżować, dostosowując go w pełni do planowanego wydarzenia.

Istnieje możliwość połączenia Sali konferencyjnej 12 z Salą konferencyjną 11 za pomocą ścianki przesuwnej. Uzyskana dzięki temu przestrzeń o powierzchni 99 m² znacznie zwiększa możliwości aranżacyjne.

Sala wyposażona jest w sprzęt AV wysokiej jakości:
- 2 mikrofony bezprzewodowe
- projektor multimedialny (3000 lumenów)
- ekran projekcyjny o wymiarach 120 x 240 cm
- nagłośnienie sufitowe

Umożliwiamy również doposażenie sali w dedykowany sprzęt AV oraz dodatkowe meble, które charakteryzuje nowoczesny design. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. opiekę Event Managera, indywidualną opiekę technika AV czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

Charakterystyka

Sala może pomieścić :

  • w układzie teatralnym do 45 osób
  • w układzie szkolnym do 18 osób
  • w układzie w "U" do 16 osób

.

LOKALIZACJA

RZUTY POMIESZCZEŃ

012.png 012.png

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka