SILESIA BAZAAR vol. 7

16 grudnia 2017, sobota, godz. 11.00 - 17 grudnia 2017, niedziela, godz. 18.00

Silesia Bazaar vol.7 w MCK

Zapraszamy w dniach 16-17 grudnia do Międzynarodowego Centrum Kongresowego na SILESIA BAZAAR vol.7

Ten weekend zarezerwujcie na świąteczne zakupy i rodzinną zabawę. Po raz siódmy będziecie mieli okazję wziąć udział w targach niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR, na których nie zabraknie polskich projektantów oraz specjalnych atrakcji przygotowanych dla uczestników wydarzenia.

Robiąc zakupy pomagasz!

Tegoroczna świąteczna edycja SILESIA BAZAAR obfituje w akcje o charakterze charytatywnym. Dekorując pierniczki i robiąc zakupy u wystawców, których stoiska oznaczone są tabliczką Uskrzydlonej Marki można będzie wspomóc podopiecznych Domu Aniołów Stróżów. Na rzecz Katowicach Aniołów działać będzie również hairtruck Szabelka Natural Cut Team.
Skorzystaj także z warsztatów Fundacji Iskierka by wspomóc podopiecznych tej organizacji.

Rodzinne atrakcje – nikt nie będzie się nudził.

SILESIA BAZAAR to wydarzenie, które jest nie tylko okazją do robienia zakupów. Każdej edycji towarzyszy szereg dodatkowych atrakcji.
Swoją wystawę pt. "Dizajn jest dla Ciebie" zaprezentuje Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach. W przestrzeniach MCK będziemy oglądać prace studentów katowickiej ASP, która w tym roku uzyskała najwyższą ocenę w rankingu polskich uczelni artystycznych.
Ciekawym punktem na planie targów będzie stoisko trenerki i motywatorki Edyty Szymkiewicz, gdzie zasięgnąć można będzie porad na temat ćwiczeń i dowiedzieć się, jak poprawić swój wygląd i samopoczucie.
Dla najmłodszych przygotowano kilka kreatywnych warsztatów – artystycznych, kulinarnych i muzycznych. Na czas zakupów będzie można pozostawić swoje dzieci pod opieką profesjonalnych animatorów.
Dużą atrakcją dla rodzin będzie konkurs organizowany na stoisku naszego partnera motoryzacyjnego, firmy MM Cars. Do wygrania będzie weekend z samochodem Hyundai Kona, którym wygodnie można pojechać w góry na rodzinną wycieczkę

Znajdziesz niepowtarzalny prezent.

SILESIA BAZAAR to jednak przede wszystkim targi niezależnej mody i dizajnu. Na stoiskach wystawców znajdziecie ubrania, dodatki, gadżety, akcesoria do domu, biżuterię i naturalne kosmetyki. Wszystkie produkty prezentowane na targach wyróżnia niebanalne wzornictwo, ręczne wykonanie i wysoka jakość materiałów. To wszystko sprawia, że wydarzenie jest idealną okazją, by zakupić świąteczne prezenty dla najbliższych. Odwiedzając targi wybierać będziemy mogli z oferty ponad 130 firm z całej Polski.


Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia znajdziecie na stronach:
www.silesiabazaar.pl 
www.facebook.com/silesiabazaar 
www.facebook.com/events/107513826677296/  

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka