SILESIA BAZAAR Dizajn vol.2

18 września 2016, niedziela, godz. 10.00 - 18.00

SB dizajn - Spodek - aktualny_01.09.2016.png

SILESIA BAZAAR Dizajn vol.2 - targi dizajnu niezależnego po raz 2. w MCK!

18 września, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się 2. edycja targów dizajnu niezależnego SILESIA BAZAAR Dizajn.

Po raz pierwszy targi SILESIA BAZAAR Dizajn zorganizowane były jako impreza towarzysząca dla święta dizajnu na Śląsku o nazwie 4 Design Days. Tym razem będzie to samodzielne wydarzenie.

Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści ponad 50 stoisk. Do udziału zaproszono dizajnerów projektujących meble, akcesoria do wystroju wnętrz, pracownie projektowania i twórców biżuterii. Przewidziano również strefę dla wyjątkowych kolekcji modowych. Nie zabraknie paneli dyskusyjnych poświęconych dizajnowi i warsztatów kreatywnych dla dzieci. Jak zawsze zorganizowana będzie również strefa gastro i relaksu.

Zapisy dla wystawców startują 8 sierpnia i odbywają się przez stronę silesiabazaar.pl.

Targi SILESIA BAZAAR Dizajn vol. 2 to dobry sposób na to, by poznać niezależny dizajn, kupić unikatowe produkty i podyskutować o nim z innymi zainteresowanymi.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie www projektu: http://silesiabazaar.pl/pl/dizajn/ oraz na stronie wydarzenia na portalu Facebook.com: https://www.facebook.com/silesiabazaar/

Na wydarzenie obowiązuje bilet wstępu w cenie 5 zł. (dla osób do 15 r.ż. oraz po 65 r.ż. wstęp darmowy).

Zapraszamy!

 


Organizator

Fundacja „Colors of Silesia”
 biuro@colorsofsilesia.org
info@silesiabazaar.pl

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka