II Festiwal Świadomych Rodziców // SILESIA BAZAAR Kids vol. 5

10 września 2017, niedziela, godz. 10.00 - 17.00

banner - MCK_21.06.2017.png

Festiwal Świadomych Rodziców to pierwsza w Polsce impreza dedykowana współczesnym i wymagającym rodzicom, która powstała z inicjatywy „oMatko!

Magazyn świadomych rodziców” oraz Fundacji „Colors of Silesia”, organizatora cyklu targów SILESIA BAZAAR. 10 września 2017 organizowana jest druga edycja tego wydarzenia.

W ramach Festiwalu Świadomych Rodziców organizowane są liczne prelekcje i warsztaty dla rodziców i dzieci oraz targi SILESIA BAZAAR Kids vol.5, poświęcone produktom dziecięcym. Podczas Festiwalu nie zabraknie też okazji do skosztowania pysznego jedzenia, napicia się świeżych soków oraz aromatycznej kawy – to wszystko w specjalnie przygotowanej strefie Gastro.

Festiwal Świadomych Rodziców odbędzie się w nowoczesnym budynku wystawienniczym – Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, ikonie architektonicznej Górnego Śląska. Za sprawą SILESIA BAZAAR Katowice stały się mekką polskiej i śląskiej mody oraz dizajnu. NA towarzszącej Festiwalowi edycja Kids zaprezentuje się prawie 150 wystawców z całej Polski.
Zapraszamy na jedyny w Polsce Festiwal Świadomych Rodziców! 


Więcej informacji na stronie organizatora:
http://silesiabazaar.pl/pl/kids/

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka