Sala wielofunkcyjna A

Sala wielofunkcyjna w MCK

Charakterystyka

Sala może pomieścić :

  • w układzie teatralnym do 2640-2726 osób
  • w układzie szkolnym do 1276 - 1280 osób
  • w układzie w "U" do 162- 186 osób
  • podczas koncertów stojących -  do 4186 osób


Sala wielofunkcyjna A to jedna z trzech sal wielofunkcyjnych znajdujących się na poziomie I Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To niezwykle przestronne miejsce, które może być dowolnie aranżowane i dostosowywane do odbywającego się w nim wydarzenia.

Sala na planie prostokąta o wymiarach 45 x 63 m, powierzchni 2839 m² i wysokości 12,5 m posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak bezpośredni dostęp z parkingu umożliwiający rozładunek w hali, czy system kanałów technicznych z przyłączami wodno-kanalizacyjnymi, prądowo-siłowymi i multimedialnymi ukryty w posadzce. Sala zaprojektowana została z uwzględnieniem niezależnego wejścia, drogi ewakuacyjnej, własnego fragmentu foyer oraz magazynu i sanitariatów. Nośność posadzki wielkości 5 000 kg/ m2, możliwość podwieszania elementów o wadze 500 kg w wielu miejscach oraz ściana wizyjna z monitorów bezszwowych (video wall) o przekątnej 495”  to dodatkowe atuty sali, które zdecydowanie wyróżniają ją wśród obiektów oferujących wielkopowierzchniowe przestrzenie eventowe.

Sala wielofunkcyjna A powstaje poprzez podzielenie Sali wielofunkcyjnej ABC za pomocą przesuwnych ścian, dla których parkingi przewidziano we wnękach. Całkowita przestrzeń sali to ponad 8000 m2, co daje ogromne możliwości aranżacyjne.
To nowocześnie wyposażona sala, która stworzona została z myślą o dużych imprezach wystawienniczych, targach, pokazach, jak również wydarzeniach sportowych, czy muzycznych. Doskonale sprawdza się jako miejsce dla kongresów, prelekcji, czy wystąpień.

Sala wielofunkcyjna A może zostać podzielona na dwie lub trzy mniejsze sale. Dysponujemy systemem ścian mobilnych, które w połączeniu z kurtynami są w stanie wydzielić z przestrzeni sali wielofunkcyjnej A dwie lub trzy sale, które mogą stać się doskonałymi przestrzeniami do organizacji konferencji, prelekcji, czy mniejszych powierzchni wystawienniczych. 

Z sali wielofunkcyjnej o powierzchni 2852 m² możemy wydzielić:
- salę wielofunkcyjną A1 o powierzchni 1427 m² (45 m x 32,6 m)
- salę wielofunkcyjną A2 o powierzchni 720 m² (23 m x 30,5 m)
- salę wielofunkcyjną A3 o powierzchni 603 m² (22 m x 30,5 m)

Umożliwiamy doposażenie sali w dedykowany sprzęt AV oraz podesty, zabudowę sceniczną i targową. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. spedycję, dedykowaną zabudowę, opiekę Event Managera, indywidualną opiekę technika AV, czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

  • Rzut Sali Wielofunkcyjnej A w układzie teatralnym dla 1000 osób pobierz TUTAJ
  • Rzut Sali Wielofunkcyjnej A w układzie teatralnym dla 1500 osób pobierz TUTAJ
  • Rzut Sali Wielofunkcyjnej A w układzie teatralnym dla 2000 osób pobierz TUTAJ

    Osoby zainteresowane wynajmem tej sali, prosimy o kontakt z działem sprzedaży.
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka