Planeta Smaku

 

Planeta Smaku – „Potrafimy”- to motto, które nam towarzyszy i podkreśla wieloletnie doświadczenie w sektorze usług cateringowych.

Realizujemy konferencje, eventy firmowe, szkolenia, przyjęcia okolicznościowe, bankiety oraz szeroko pojętą sprzedaż bezpośrednią na wszelakiego rodzaju imprezach targowych oraz wydarzeniach sportowych.


Zapewniamy usługę która poprzez swoja kompleksowość przewiduje wiele ważnych aspektów wyjątkowego przyjęcia. Spersonalizowane menu, wystój sali, aranżacja stołów, bufetów, obsługa kelnerska i barmańska to tylko kilka szczególnie istotnych elementów doskonałej imprezy. Menu oraz usługi towarzyszące dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i charakteru imprezy, każdorazowo i według wytycznych zamawiającego.

Planeta Smaku  gotuje  na najlepszych lokalnych produktach od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Nasze zaplecze o powierzchni 360 m2 wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i nowatorskie rozwiązania - posiadamy własna cukiernię. Kreatywność naszego Szefa Kuchni oraz jego Zespołu pozwala nam doskonale dobierać menu do potrzeb i gustu gości uczestniczących w przyjęciu.

Więcej informacji na stronie: www.planetasmaku.net    

Kontakt:
biuro@planetasmaku.net 
tel +48 881 000 233

×
Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka