OFERTA WESELNA

Doświadczenie i kompleksowe podejście do różnorodnych wydarzeń, w tym przyjęć okolicznościowych pozwalają nam przedstawić Państwu propozycję organizacji wyjątkowej uroczystości weselnej.

Bogata oferta cateringowa w połączeniu z oryginalnymi wnętrzami doskonale sprawdza się podczas wydarzeń, które wymagają wyjątkowej oprawy.

OPCJA I: Sala Balowa

Sala Balowa to niepowtarzalne miejsce, w którym przyjęcie marzeń można zaaranżować w niezwykły sposób. Stanowi doskonałą propozycję dla Par Młodych poszukujących nowatorskich wnętrz i niepowtarzalnej atmosfery. Dzięki kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

Sala Balowa MCK przy wejściu od strony Spodka o powierzchni 1188 m2 z możliwością podziału na 3 mniejsze niezależne przestrzenie. Każda przestrzeń umożliwia dowolną aranżację, często wykorzystywana do organizacji uroczystych przyjęć, bankietów, imprez galowych. Sala Balowa mieści 80 - 350 osób w układzie bankietowym.

Koszt wynajmu od 4950 zł do 9850 zł. 

W przypadku organizacji cateringu przez dedykowanego operatora, salę udostępniamy nieodpłatnie.

FOYER Sali balowej

W znajdującym się przed wejściem na Salą Balową foyer, można zaaranżować strefę chillout - miejsce, w którym rodziny i znajomi Pary Młodej mają możliwość bliższego poznania się.

OPCJA II: Hol Dolny

Hol dolny MCK przy wejściu od strony Spodka o powierzchni 1400 m2. Otwarta przestrzeń umożliwia dowolną aranżację, a dzięki niezwykle ciekawej bryle jest często wykorzystywana do organizacji bankietów, imprez galowych. Hol dolny mieści 500 osób w układzie bankietowym. Ciekawym elementem architektonicznym jest przeszklone wejście z widokiem na Spodek.

Koszt wynajmu 7350 zł. W przypadku organizacji cateringu przez dedykowanego operatora, salę udostępniamy nieodpłatnie.

W zakresie cateringu miło nam poinformować, że współpracujemy z dostawcą cateringu, który reprezentuje najwyższą jakość potraw i obsługi. W swojej ofercie posiada różnorodne propozycje menu serwowanego, bufetowego, przekąsek i napoi.

Całość może zostać wzbogacona ceremoniałem gastronomicznym, który dodaje wieczorowi wyjątkowego splendoru. Menu przyjęcia weselnego od 300 zł od osoby.

Oryginalne przestrzenie MCK, umiejscowionego w sercu Strefy Kultury, doskonale sprawdzają się podczas wystawnych przyjęć weselnych, bankietów,  czy uroczystych balów.

Możliwość wykorzystania innych przestrzeni MCK ze względu na ciekawą architekturę pozwala na realizację niestandardowych pomysłów. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje aranżacji.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@mckspodek.pl

Prezentacja do pobrania TUTAJ

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka