SILESIA BAZAAR Kids vol.6

15 kwietnia 2018, niedziela, godz. 10.00 - 17.00

SB Kids vol.6 - MCK

Zapraszamy 15 kwietnia 2018 r. do Międzynarodowego Centrum Kongresowego na targi niezależnej mody dziecięcej SILESIA BAZAAR Kids vol.6.

Mamy już za sobą czasy, kiedy kupowanie dziecięcych ubranek odbywało się wyłącznie w „sieciówkach”, a szafki w domach uginały się od niskiej jakości akcesoriów produkowanych w Azji. Uważamy, że wiedzę powinni przekazywać prawdziwi specjaliści, a nie popularne koncerny. Chcemy aktywnie spędzać czas z naszymi dziećmi. Szukamy alternatywnych rozwiązań. Wciąż się uczymy. Doceniamy niezależną modę i dizajn.
SILESIA BAZAAR Kids to edycja poświęcona produktom i usługom dla dzieci i ich rodziców. W ramach tej imprezy odbędą się targi niezależnej mody dziecięcej oraz prelekcje dla rodziców i warsztaty dla dzieci. Podczas całej imprezy nie zabraknie też okazji do skosztowania pysznego jedzenia, napicia się świeżych soków oraz aromatycznej kawy – to wszystko w specjalnie przygotowanej strefie Gastro.
Targi odbędą się 15 kwietnia 2018 w Międzynarodowy Centrum Kongresowym. Za sprawą cyklu targów SILESIA BAZAAR tej imprezy Katowice stały się mekką polskiej i śląskiej mody oraz dizajnu. Podczas edycji Kids zaprezentuje się prawie 120 wystawców z całej Polski.

Zapraszamy do udziału w targach SILESIA BAZAAR Kids vol. 6!

 


Organizator

Fundacja „Colors of Silesia”
Teresy 11
40-583 Katowice
kids@silesiabazaar.pl 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka