Property Forum Katowice 2018

15 lutego 2018, czwartek, godz. 09.00 - 16 lutego 2018, piątek, godz. 17.00

KAT_1200x800.jpg

Kolejna edycja regionalnej konferencji Property Forum Katowice to odświeżona formuła, więcej sesji oraz nowe tematy.

Górny Śląsk odchodzi od węgla. Świetna infrastruktura transportowa, dynamicznie rozwijające się lotnisko, dobrze wykształcone kadry – to główne atuty regionu, który jest magnesem dla coraz większej liczby nowych inwestorów i projektów. Jednym z najważniejszych wyzwań – i zarazem szans – dla regionu jest stworzenie jednej metropolii. Jak kreować pozytywne zmiany, jakich inwestycji potrzebuje metropolia i województwo, aby przyciągać największych graczy oraz wzmocnić przewagi konkurencyjne? Na co postawić, by rynek nieruchomości komercyjnych mógł się tu dalej dynamicznie rozwijać? O tym będziemy rozmawiać w trakcie kolejnej edycji Property Forum Katowice.

Regionalna konferencja Property Forum to niepowtarzalna okazja do nawiązania biznesowych kontaktów z kluczowymi przedstawicielami tej branży. Wśród uczestników spotkania znajdą się przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, sieci hotelowe, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych.

Agenda:

http://www.propertynews.pl/konferencje/property-forum-katowice-2018,60211.html

 


BILETY

Podstawowy udział w 4 Design Days i Property Forum Katowice jest bezpłatny i obejmuje możliwość uczestniczenia w następujących projektach konferencyjnych (wszystkie projekty konferencyjne odbędą się 15-16 lutego 2018 r.):

4 DESIGN DAYS
FORUM BRANŻY MEBLOWEJ
HOUSEMARKET FORUM SILESIA
PROPERTY FORUM KATOWICE
Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia udziału w Strefie Premium.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

Informacje organizacyjne

Organizator:
GRUPA PTWP SA
Plac Sławika i Antalla 1, Katowice
Tel. + 48 32 209 13 03

KONTAKT I WSPÓŁPRACA:

Małgorzata Burzec-Lewandowska
e-mail: malgorzata.burzec@ptwp.pl

Robert Posytek
e-mail: Robert.posytek@ptwp.pl
tel.: 795 517 900

WSPÓŁPRACA KOMERCYJNA:

Tomasz Ruszkowski
e-mail: tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka