I Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR I WODA

04 listopada 2016, piątek, godz. 10.00 - 06 listopada 2016, niedziela, godz. 16.00

Wiatr i woda w MCK

W dniach 4-6 listopada 2016 roku w Międzynarodowym Centrum kongresowym  odbędzie się premierowa edycja Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny podziwiać będziemy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, położonym w sercu Katowic. Łącznie swoją ofertę na I Śląskich Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2016 zaprezentuje blisko 200 wystawców. Katowice przyjęły rolę Miasta Współgospodarza wydarzenia.

Podczas Targów WIATR i WODA w Katowicach każdy amator sportów wodnych znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie nowości i premier światowych, jak i tych krajowych. Na targach obecne będą największe polskie stocznie m. in.: Galeon, Delphia Yachts, Parker Poland, Balt Yacht, Northman, Dalpol, Antila, Mariner Yacht czy Eskapader. Nie zabraknie także importerów zagranicznych marek łodzi i jachtów: Power Boats Poland, Astex, M&YC, Dobre Jachty, Dedi Marine, Skyboat, Marinero, Yachts & Yachting i wielu innych. W targowej ofercie znajdziemy także pontony, RIBy, skutery wodne, akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronikę jachtową. Będą też oferty producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej oraz regiony turystyczne, które zaprezentują swoje atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem nad wodą i na wodzie. Na targach promować się będą także wodne szlaki turystyczne, firmy czarterowe, akweny żeglarskie, mariny oraz ciekawe miejsca do uprawiania sportów wodnych. Nie zabraknie tez propozycji skierowanej do miłośników windusrfingu czy kajakarstwa. Wizyta na Targach będzie okazją aby jeszcze w tym roku zaplanować kierunki przyszłorocznych, wodnych przygód. 

Partnerem Targów WIATR i WODA w Katowicach jest Magazyn Żagle, Sponsorem firma Henri Lloyd. Targi organizuje spółka Yacht EXPO a organizatorem wykonawczym imprezy jest firma Murator EXPO. 

Targi WIATR i WODA w Katowicach kontynuować będą tradycje odbywającej się od blisko 30 lat warszawskiej edycji Targów, które są największą i najstarszą w Polsce imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji oraz liczącym się wydarzeniem na świecie. Sądząc po olbrzymim zainteresowaniu Targami wystawców, jesteśmy pewni, że Śląskie Targi WIATR i WODA w Katowicach na stałe wpiszą się w polski kalendarz targów i innych imprez związanych z wodą i staną się marką doskonale znaną i rozpoznawalną.

Podczas Targów odbywać się będą spotkania ze znanymi żeglarzami i podróżnikami podczas, których poznamy relacje z regat, dalekich wypraw oraz zapowiedzi kolejnych wyczynów związanych z wodą. Będą też prezentacje i dyskusje na tematy ważne dla każdego wodniaka, wręczone zostaną także środowiskowe nagrody i wyróżnienia.

Kiedy na Targi?

1. edycja Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Katowicach trwać będzie 3 dni – od 4 do 6 listopada 2016 roku. Targi czynne będą:

4 listopada, w godz. 10.00-18.00

5 listopada, w godz. 10.00-18.00

6 listopada, w godz. 10.00-16.00

 

Na uroczyste otwarcie Targów WIATR i WODA w Katowicach zapraszamy 4 listopada o godz. 13.00 (scena targowa).

Więcej na stronie: http://www.wiatriwoda.pl/targi-w-katowicach/


Organizator

Murator Expo sp. z o.o.

tel. (22) 829 66 80

biuro@muratorexpo.pl

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka