Europejski Kongres Gospodarczy 2018

14 maja 2018, poniedziałek, godz. 09.00 - 16 maja 2018, środa, godz. 17.00

baner_1200_900.png

Organizatorzy Kongresu rozpoczęli prace nad agendą wydarzenia, która, jak co roku, połączy kontynuację wciąż aktualnych tematów, poruszanych podczas wcześniejszych edycji, z nowymi zagadnieniami. 

Propozycje tematów można przesłać poprzez formularz dostępny na stronie: http://www.eecpoland.eu/2018/pl/o-europejskim-kongresie-gospodarczym/93/.

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach od 2009 roku gromadzi reprezentantów biznesu, prezesów czołowych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne oraz polityków i ekspertów z kraju, Europy i świata. 

W tegorocznym spotkaniu (10-12 maja 2017 roku) wzięło udział ponad 9 tys. uczestników. Odbywające się równolegle w Spodku European Start-up Days odwiedziło ponad 2,5 tys. osób, a w Projekcie EEC – Liderzy Przyszłości udział wzięło 2 tys. studentów.

Więcej informacji: http://www.eecpoland.eu/pl/

Facebook: https://www.facebook.com/EECKatowice/

Twitter: https://twitter.com/EECKatowice

#EKG2018 #EECKatowice


ZAREJESTRUJ SIĘ

Informacje organizacyjne

Organizatorem i inicjatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego jest Grupa PTWP SA

Grupa PTWP SA 
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1
40-163 Katowice 

Tel. +48 32 209 13 03 
e-mail: eec@eecpoland.eu 
NIP: 954-21-99-882

rejestracja gości:
rejestracja@ptwp.pl

współpraca komercyjna: 
Tomasz Ruszkowski 
tomasz.ruszkowski@eecpoland.eu

sprawy organizacyjne: 
Agnieszka Jakubczyk 
agnieszka.jakubczyk@eecpoland.eu

Ewa Matera-Radek 
ewa.matera@eecpoland.eu

Katarzyna Mrowiec 
katarzyna.mrowiec@eecpoland.eu

studenci – współpraca: 
Martyna Spyra
martyna.spyra@eecpoland.eu

media: 
Małgorzata Sklorz
malgorzata.sklorz@ptwp.pl

European Start-up Days:
Paulina Dudek
paulina.dudek@eecpoland.eu

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka