Europejski Kongres Gospodarczy 2017

10 maja 2017, środa, godz. 09.00 - 12 maja 2017, piątek, godz. 17.00

INAUGURACJA LC 03 .JPG

Najbliższa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w MCK i Spodku w dniach 10-12 maja 2017.

Aktualny zakres tematyczny IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego:

http://www.eecpoland.eu/2017/pl/wstepny-zakres-tematyczny/56/

Szczegóły na stronie:

http://www.eecpoland.eu/pl/

 


Informacje organizacyjne

Organizatorem i inicjatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego jest Grupa PTWP SA

Grupa PTWP SA 
Katowice Business Point 
ul. Piotra Ściegiennego 3 
40-114 Katowice 
Tel. +48 32 209 13 03 
e-mail: eec@eecpoland.eu 
NIP: 954-21-99-882

rejestracja gości:
rejestracja@ptwp.pl

sponsoring: 
Tomasz Ruszkowski 
tomasz.ruszkowski@eecpoland.eu

sprawy organizacyjne: 
Agnieszka Jakubczyk 
agnieszka.jakubczyk@eecpoland.eu

Ewa Matera-Radek 
ewa.matera@eecpoland.eu

Katarzyna Mrowiec 
katarzyna.mrowiec@eecpoland.eu

studenci – współpraca: 
Paulina Dudek
paulina.dudek@eecpoland.eu

media: 
Małgorzata Sklorz
malgorzata.sklorz@ptwp.pl

Marta Stach 
m.stach@imagopr.pl
Imago Public Relations 
Tel. +48 32 608 29 85 
Tel. kom.: +48 609 808 119 

 

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka