Sala wielofunkcyjna B

Sala wielofunkcyjna w MCK

Sala wielofunkcyjna B to jedna z trzech sal wielofunkcyjnych znajdujących się na poziomie I Międzynarodowego Centrum Kongresowego. To niezwykle przestronne miejsce, które może być dowolnie aranżowane i dostosowywane do odbywającego się w nim wydarzenia.

Sala na planie prostokąta o wymiarach 45 x 60 m, powierzchni 2751 m² i wysokości 12,5 m posiada wiele funkcjonalnych rozwiązań, takich jak bezpośredni dostęp z parkingu umożliwiający rozładunek w hali, czy system kanałów technicznych z przyłączami wodno-kanalizacyjnymi, prądowo-siłowymi i multimedialnymi ukryty w posadzce. Sala zaprojektowana została z uwzględnieniem niezależnego wejścia, drogi ewakuacyjnej, własnego fragmentu foyer oraz magazynu i sanitariatów. Nośność posadzki wielkości 5 000 kg/ m2, możliwość podwieszania elementów o wadze 500 kg w wielu miejscach oraz ściana wizyjna z monitorów bezszwowych (video wall) o przekątnej 495” to dodatkowe atuty sali, które zdecydowanie wyróżniają ją wśród obiektów oferujących wielkopowierzchniowe przestrzenie eventowe.

Sala wielofunkcyjna B powstaje poprzez podzielenie Sali wielofunkcyjnej ABC za pomocą przesuwnych ścian, dla których parkingi przewidziano we wnękach. Całkowita przestrzeń sali to ponad 8000 m2, co daje ogromne możliwości aranżacyjne.
To nowocześnie wyposażona sala, która stworzona została z myślą o dużych imprezach wystawienniczych, targach, pokazach, jak również wydarzeniach sportowych, czy muzycznych. Doskonale sprawdza się jako miejsce dla kongresów, prelekcji, czy wystąpień.

Umożliwiamy doposażenie sali w dedykowany sprzęt AV oraz podesty, zabudowę sceniczną i targową. Ceniąc sobie komfort naszych klientów zadbaliśmy o szeroki wachlarz usług, który obejmuje m.in. spedycję, dedykowaną zabudowę, opiekę Event Managera, indywidualną opiekę technika AV, czy usługi cateringowe. Dzięki tak kompleksowemu podejściu, jesteśmy w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające realizacje.

Charakterystyka

Aby dowiedzieć się jaka jest pojemność sali w układzie teatralnym, szkolnym lub bankietowym skontaktuj się ze nami.

GALERIA ZDJĘĆ

Zdjęcie 1 z 1

LOKALIZACJA

Spodek w Katowicach › Skocz do Spodka